Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale masini (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini.html)
-   -   Sarpe De Inchiriat (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini/48572-sarpe-inchiriat.html)

FIGHET 12-08-07 21:03

Sarpe De Inchiriat
 
Masina De Afaceri , Nunta Si Pt Toate Personalitatile Care Isi Permit Un Asemenea Sarpe Pe Roti

26WRC 12-08-07 21:04

Re: Sarpe De Inchiriat
 
care sarpe?? :rolleyes2

FIGHET 12-08-07 21:09

Re: Sarpe De Inchiriat
 
Acum Vin Si Pozele

FIGHET 12-08-07 21:15

Re: Sarpe De Inchiriat
 
3 Attachment(s)
Astea Sunt!!!!!!

alex_g 12-08-07 21:45

Re: Sarpe De Inchiriat
 
Cat e tariful pe ora?

FIGHET 12-08-07 21:54

Re: Sarpe De Inchiriat
 
nu stiu cit ar fi tariful pt ca nu este a mea masina si nu fac reclama dar am postat aceste poza pt a arata cu ce se plimba lumea care are bani!!!!


All times are GMT +2. The time now is 09:58.

- Copyright 2026 4Tuning