Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   AfterDark Racing (https://forum.4tuning.ro/64-afterdark-racing.html)
-   -   honda prelude 2.3 (https://forum.4tuning.ro/64-afterdark-racing/4854-honda-prelude-2-3-a.html)

TEKIN 21-04-05 10:09

honda prelude 2.3
 
deci aici puteti sa scrieti ori ce despre masina multumesc :lol: sper ca nu dereanjeaza pe nimeni topicu asta

RCS. 21-04-05 10:18

Bine Tekin !!! Deci te intereseaza CAT-ul meu (ba sa nu intelegeti altceva adica CAT nu C***T) este super tare rupe si un M5 de Honda Type R nici nu mai vorbesc !!! Pretul este acceptabil !!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
In alta ordine de idei masina ta este cea mai faina si mai tare din Arad, bate si BMW-ul lu Calin si Honda lu Akimoto...sa vedem daca dupa ,,nemtoaice si japoneze'' le bate si pe ,,frantuzoaice'' !!!! :lol: :lol: :lol:

AR120CP 21-04-05 11:35

mai RCS, cum poti spune ca,(virgula) CAT-ul rupe M5 :?: Nu il rupe, ci il zdrobeste cand trece peste el :D :D :D :D :D :D

RCS. 21-04-05 11:50

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"AR120CP\"
mai RCS, cum poti spune caCAT-ul rupe M5 :?: Nu il rupe, ci il zdrobeste cand trece peste el :D :D :D :D :D :D

Ai dreptate .. il rupe !!!! :lol: :lol: :lol: Si gata cu off-topicul ca se ,,enerveza domnul Tekin'' !!!!! :lol: :lol: Auzi Tekin te rog sa ne ierti de off-topic !!!! :bunch:...ca de nu ne ierti... :bat: :bat:

TEKIN 21-04-05 12:13

aloo am zis prelude nu cat te rog frumos topicu asta pt prelude o sa pun niste poze si filme despre prelude

cioli17 21-04-05 18:51

rcs-u tre sa rupa preludu' :mrhappy:

aR99bMw 21-04-05 19:09

bă ,da........io când ...poimaine? :lol:

cioli17 21-04-05 19:19

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"aR99bMw\"
bă ,da........io când ...poimaine? :lol:

nu-nu , cre'ca prima data tre' sa desfaci al 3-lea pinion de la volanta :roll:
rcs: e var. de 172 sau 180 ( stiam parca ca is 2 ) ?

RCS. 21-04-05 19:23

E prima varianta !!!! 8) Auzi Caline eu nu am inteles ce ai vrut sa zici ?? Explica-te frate !!!! :lol: :lol:

TEKIN 21-04-05 20:27

ar99bmw RCS :boogy: :evil_laug :punch:

aR99bMw 21-04-05 23:02

nu mai stiu ce am vrut sa zic..... :lol: .....

:punch:

morghen 21-04-05 23:10

bah ori va datzi...ori va frecatzi pe net ca pruncii cu daciile taticilor....pana mea...v-am chemat pe totzi sa vedem ce stie totushi renoul ala...

RCS. 22-04-05 06:56

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"morghen\"
bah ori va datzi...ori va frecatzi pe net ca pruncii cu daciile taticilor....pana mea...v-am chemat pe totzi sa vedem ce stie totushi renoul ala...

Alo domnu Morghen !!!! Buna Dimineata omule !!!! Cum adica ne-ai chemat tu pe toti sa vedem ce stie renoul ala ??? Ba si mai lasa dracului nervii aia ca-ti distrugi pe degeaba neuronii !!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

RCS. 22-04-05 06:59

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"TEKIN\"
ar99bmw RCS :boogy: :evil_laug :punch:

Sa inteleg Tekin ca vrei sa-l bati pe Calin ??? :evil_laug :evil_laug Sau si pe mine si pe el deodata ??? Sau eu impreuna cu, (virgula ) Calin sa te batem pe tine ??? Sau noi trei sa ne batem deodata ???? Sau vrei tu sa ne faci un plin de benzina la mine si la Calin ??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

TEKIN 22-04-05 08:15

RCS omule te simti bine nu ?? eu nu cred :lol:


All times are GMT +2. The time now is 15:31.

- Copyright 2026 4Tuning