![]() |
Battle x3 | HONDA ACCORD: Golftuning, Santos, Andrey2oo3
3 Attachment(s)
VOTATI!!!
|
good job cu topicu , si bafta man
|
dc imi par f cunoscute usile :D \"ffocus\" golf V GTI :D
|
am votat cu andrei pt ca tuningul e mai finutz, mai pe gustul meu. Mai trebuia lucrat la spoilerul fata insa... in rest e okay... A lui santos pare ceva mai bine finisata, insa parca da mai mult impresia de virtual tuning... Pare ceva mai reala a lui Andrei... Golf tuning, nush daca ai facut bine ca ai lasat-o asa de jos incat nu i se mai vad rotile... pare a fi pur si simplu o caroserie pe un background alb...
|
santose, fara suparare, mai ai de munca...andrei a reusit-o...iar golftuning..frate, tu crezi ca in realitate poti baga o masina la presa in cadrul unui proces de bricolaj ca s-o faci mai plata?:))
|
fiind un tuning virtual mi`am \"permis\" sa fac ce vreau cu masina :D
|
am votat \"andrey\" pentru ca santos: usile alea nu se potrivesc la caroserie de honda accord (are 4 usi), in rest e ok! iar cealalta ... tare as vrea sa merg cu o masina d-aia prin rahova ... cred ca in 2 minute se rupe in 2 + ca se vede urat radiatorul
a lui andrei e cea mai reusita! |
pai chiar si intr-un tuning virtual trebuie sa respecti dimensiunile!
santos a pus un spoiler comun, care-l vezi oriunde, nu prea are gust masina lui, e doar agresiva! a lui andrei e mult mai finuta..santose, nu te lasa, chestia asta trebuie sa te intarate, stim amandooi la fel de bine ce poate iesi, k? + ca a lui andrei zici ca e poza..e reala masina |
clar santos . . . . celelalte doua sunt facute in paintbrush :lol: :lol: :lol:
|
uite unu care vede in pm
fratilor.. uitati-va... DATZI CLICK sa se FACA MAREpoza.. sa vedeti defecte peste defecte ... :roll: :roll: cat va ia sa votati ... 2.3 secunde ? sau .. 4.6 secunde ?! stati un pic , si analizati cele 3 poze.. ntz ntz ntz ntz si.. da ZMD , ai dreptate... usile-s....... :roll: |
Am votat Santos pt executzie (nu-mi plac farurile si grila de nici o culoare) cu toate ca imi place mai mult designul adoptat de andrey (super grila, culoarea la spoiler nu se imbina perfect , iar aclitatea lasa de dorit, ma rog daca aveai spoilerul de calitate te votam pe tine, nu ti-au iesit angel eyes :P
Golf- tot ce ai pus pe ea sunt de calitate proasta, nu ai poze la rezolutie mare? |
cu toate ca nu imi place ideea lui masina lui Santos ii cel mai bine realizata!
|
Multumesc :)
|
Clar Santos.Are cele mai putzine greseli.Bv mey :wink:
Singurul lucru care nu-mi place e grila de la radiator. |
ce naiba ma santos clar ... pai celelalte 2 parca sunt desenate adaosurle alea... si culmea se descurcau mult mia bine din alte unghiuri ciudate si acuma ...
deci santos |
| All times are GMT +2. The time now is 02:08. |
- Copyright 2026 4Tuning