Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   Battle x3 | HONDA ACCORD: Golftuning, Santos, Andrey2oo3 (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/4853-battle-x3-honda-accord-golftuning-santos-andrey2oo3.html)

andrey2003 21-04-05 09:34

Battle x3 | HONDA ACCORD: Golftuning, Santos, Andrey2oo3
 
3 Attachment(s)
VOTATI!!!

EvLSant0S 21-04-05 10:00

good job cu topicu , si bafta man

GolfuletzS 21-04-05 10:04

dc imi par f cunoscute usile :D \"ffocus\" golf V GTI :D

ALXutz 21-04-05 10:10

am votat cu andrei pt ca tuningul e mai finutz, mai pe gustul meu. Mai trebuia lucrat la spoilerul fata insa... in rest e okay... A lui santos pare ceva mai bine finisata, insa parca da mai mult impresia de virtual tuning... Pare ceva mai reala a lui Andrei... Golf tuning, nush daca ai facut bine ca ai lasat-o asa de jos incat nu i se mai vad rotile... pare a fi pur si simplu o caroserie pe un background alb...

Bytzu 21-04-05 10:14

santose, fara suparare, mai ai de munca...andrei a reusit-o...iar golftuning..frate, tu crezi ca in realitate poti baga o masina la presa in cadrul unui proces de bricolaj ca s-o faci mai plata?:))

GolfuletzS 21-04-05 10:17

fiind un tuning virtual mi`am \"permis\" sa fac ce vreau cu masina :D

B12ZMD 21-04-05 10:26

am votat \"andrey\" pentru ca santos: usile alea nu se potrivesc la caroserie de honda accord (are 4 usi), in rest e ok! iar cealalta ... tare as vrea sa merg cu o masina d-aia prin rahova ... cred ca in 2 minute se rupe in 2 + ca se vede urat radiatorul

a lui andrei e cea mai reusita!

Bytzu 21-04-05 10:28

pai chiar si intr-un tuning virtual trebuie sa respecti dimensiunile!

santos a pus un spoiler comun, care-l vezi oriunde, nu prea are gust masina lui, e doar agresiva! a lui andrei e mult mai finuta..santose, nu te lasa, chestia asta trebuie sa te intarate, stim amandooi la fel de bine ce poate iesi, k?

+ ca a lui andrei zici ca e poza..e reala masina

Ford_V6 21-04-05 10:30

clar santos . . . . celelalte doua sunt facute in paintbrush :lol: :lol: :lol:

EvLSant0S 21-04-05 10:32

uite unu care vede in pm


fratilor..
uitati-va... DATZI CLICK sa se FACA MAREpoza.. sa vedeti defecte peste defecte ...
:roll: :roll:
cat va ia sa votati ...
2.3 secunde ? sau .. 4.6 secunde ?!
stati un pic , si analizati cele 3 poze..
ntz ntz ntz ntz


si.. da ZMD , ai dreptate... usile-s....... :roll:

xxdadixx 21-04-05 13:09

Am votat Santos pt executzie (nu-mi plac farurile si grila de nici o culoare) cu toate ca imi place mai mult designul adoptat de andrey (super grila, culoarea la spoiler nu se imbina perfect , iar aclitatea lasa de dorit, ma rog daca aveai spoilerul de calitate te votam pe tine, nu ti-au iesit angel eyes :P
Golf- tot ce ai pus pe ea sunt de calitate proasta, nu ai poze la rezolutie mare?

lancerEvo 21-04-05 15:26

cu toate ca nu imi place ideea lui masina lui Santos ii cel mai bine realizata!

EvLSant0S 21-04-05 15:40

Multumesc :)

tng 21-04-05 17:47

Clar Santos.Are cele mai putzine greseli.Bv mey :wink:
Singurul lucru care nu-mi place e grila de la radiator.

steph 21-04-05 19:16

ce naiba ma santos clar ... pai celelalte 2 parca sunt desenate adaosurle alea... si culmea se descurcau mult mia bine din alte unghiuri ciudate si acuma ...

deci santos


All times are GMT +2. The time now is 02:08.

- Copyright 2026 4Tuning