Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale masini (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini.html)
-   -   am o problema.va rog ajutati-ma (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini/48522-problema-rog-ajutati.html)

ciob6565 12-08-07 12:38

am o problema.va rog ajutati-ma
 
Unde Gasesc Senzor De Aer Aspirat Ptr Renault 19 Gts,an Fabricatie 1989?

einstein1984 12-08-07 20:14

Re: am o problema.va rog ajutati-ma
 
La un dealer Renault din judetul tau?

FIGHET 12-08-07 23:10

Re: am o problema.va rog ajutati-ma
 
sau la un magazin de piese din imprejurimi sau in cel mai rau caz la dezmembrari


All times are GMT +2. The time now is 21:51.

- Copyright 2026 4Tuning