Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Cum facem rost de mai multi cai putere ? (https://forum.4tuning.ro/19-facem-rost-cai-putere.html)
-   -   megane (https://forum.4tuning.ro/19-facem-rost-cai-putere/485-megane.html)

Anonymous 14-02-04 10:25

megane
 
Noroc. am si eu un renault megane 1.6 8 valve din 2000. aveti idee ce pot sa modific pe la el

GSi 15-02-04 07:57

Daca nu vrei sa schimbi motorul, tobe + filtru de aer + chip sunt cele mai la indemana solutii. Cresterea de putere e undeva intre 10 si 20%, pretul pe la 500E.

mjs 07-03-04 16:45

mersi gsi. e vorba de megane ala de vineri care l-a filmat syncro.

mjs 07-03-04 16:46

mersi gsi. e vorba de megane ala de vineri care l-a filmat syncro.

GSi 08-03-04 02:07

S-ar putea sa bagam filmul pe site ;)

mjs 08-03-04 08:25

si cand o sa fie gata. de abia astept.


All times are GMT +2. The time now is 04:54.

- Copyright 2026 4Tuning