Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Dacia (https://forum.4tuning.ro/307-discutii-dacia.html)
-   -   Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate (https://forum.4tuning.ro/307-discutii-dacia/48325-uite-viteza-loganuri-avariate.html)

sorin_pss 09-08-07 17:22

Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
 
8 Attachment(s)
Hai sa deschidem ochii , sa n-o mai calcam asa tare

BGD_NNE 09-08-07 17:26

Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
 
Very nice!!!!! Cred ca au gasit strazi unde exista indicatoare de genu : "No Speed Limit"

sorin_pss 10-08-07 15:26

Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
 
4 Attachment(s)
inca o serie pt weekend...

Nastase Bogdan 10-08-07 15:32

Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
 
Frate,da' in taxiul acela rosu de pe platforma,cu numere de VN cred ca au fost mortaciuni,la cum arata..

sorin_pss 10-08-07 15:54

Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
 
nu toti taximetristii sunt la fel....

nicu_ior 10-08-07 19:56

Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
 
ai dreptate.Daca nu pastram distanta si viteza legala si ne dam cocosi ca avem masini .....Doamne fereste

daman 10-08-07 21:43

Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
 
zici ca le-au facut armonica

sorin_pss 10-08-07 21:44

Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
 
1 Attachment(s)
daca loganurile sunt asa , de asta ce ziceti? Ce viteza sa fi avut?

yntisar24 10-08-07 23:38

Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
 
Din cate vad eu...sunt numai masini tari....super tare cred ca de cand a aparut loganul......au fost mai multe accidente ...decat cu berlinele...bine nu poti sa faci o evaluare da ...sunt praf loganurile:))....asa ca cine vrea sa se rastoarne cu masina sa-si cumpere LOGAN si sa se dea cu el pe curbe:))))

Nastase Bogdan 11-08-07 09:08

Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
 
Senzatie majora cu Loganu' la...120 la ora..pe curbe ac de par..:lol: :lol:

dolb 11-08-07 09:25

Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
 
masinile astea se deformeaza asa ca sa va salveze voua vietile ! loganul are 3 stele la euroNCAP ( adica exact cat golf4 - am impresia ca la protectia pietonilor il face pe g4 ) anyway un pic offtopic chiar imi place al 3-lea logan , cel albastru :D e nice , zici ca-i un c3 pluriel :D:D:D

DoDo NSL 11-08-07 12:13

Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
 
:D Daaa :lol: Seamana Putin Putin Cu C3 :) Lasand Gluma La O Parte....Mai Bine Masina Varza Si Ocupantii OK ! Fiarele Sunt Fiare...Le Reparam..Daca Nu Le Dam La Fier Vechi...Dar Cu Viata Nu`i Atat De Usor :!:

DACIA-Wrc 13-08-07 17:45

Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
 
rar mai vezi o masina catarata prin copaci.
si la mine la bloc este un viteaz de 18 ani cu masina primita cadou si dupa 3zile a facut`o acordeon.
o scapat...dar nu stiu cum

sorin_pss 13-08-07 17:47

Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
 
daca e logan , pune poza aici

tomita 15-08-07 17:09

Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
 
3 Attachment(s)
:!: stop accidentelor :!:


All times are GMT +2. The time now is 20:14.

- Copyright 2026 4Tuning