![]() |
pareri caprii
ce parere aveti de acest Capri abandonat intro parcare
|
Re: pareri caprii
9 Attachment(s)
Quote:
|
Re: pareri caprii
super tare!
dar esti sigur ca e abandonat?:) |
Re: pareri caprii
ce sa zic ca acolo sta cam de demult si nu o mai misca nimeni acum poate o avea vreun stapan cam saturat de aceasta masina
|
Re: pareri caprii
cauta-l si fa-i o oferta
|
Re: pareri caprii
o fi 3.5 l? ca 1.6 nu-i motorul. si la 1.6 nu as pune shiftlighht
|
Re: pareri caprii
dupa ce am vazut prin gaurica aceia de pe capota cu siguranta nu este 1.6 !!!!!
|
Re: pareri caprii
dupa "colectorul" de la evacuarile laterale, ar trebui sa fie un V8 cu sepisori dar dupa cate ii cunosc pe englezi, e un 2.8 sau 2.9 ridicat la 3.5....desi V8-ul are admisia de aer undeva spre bord(ca-n foto)
merita facute niste verificari si stat de vb cu proprietarul. acu'...bine ca m-am linistit dandu-mi seama ca masina e in GB..ca daca era prin RO,nu stiu cat mai dormeam :D |
Re: pareri caprii
nam stat de vb cu proprietaru pt ca etse de negasit dar ma interesez si daca aflu ceva ai fac un pret daca tine, bine daca nu asta este numai si numai daca il gasesc
|
Re: pareri caprii
pfff mai ceri pareri frate ???intereseazate d ea vb cu proprietarul...
|
Re: pareri caprii
nu arata rau deloc....interesanta masca fata de la numar;)
|
Re: pareri caprii
masina arata bine se vede ca a alergato pe undeva la curse dar ce sa zic totusi pare a fi nepornita de cam mult timp dar nu asta ar fii problema orcum este beton
|
Re: pareri caprii
bai frate, e un capri negru de vanzare pe langa piatza resitza, pe la scoala165, da n-am fost curios de motorizare...
la exterior arata binisor, cu exceptzia unui mare bumper fatza, care e total pe dos... |
Re: pareri caprii
Quote:
carei rostu |
Re: pareri caprii
1 Attachment(s)
dar rostul astuia care o fi?
p.s. cum e viata la englezi? ((OT)) |
| All times are GMT +2. The time now is 18:53. |
- Copyright 2026 4Tuning