Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Ford (https://forum.4tuning.ro/325-discutii-ford.html)
-   -   pareri caprii (https://forum.4tuning.ro/325-discutii-ford/48294-pareri-caprii.html)

FIGHET 09-08-07 10:38

pareri caprii
 
ce parere aveti de acest Capri abandonat intro parcare

FIGHET 09-08-07 11:13

Re: pareri caprii
 
9 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by FIGHET (Post 1037776)
ce parere aveti de acest Capri abandonat intro parcare

???????????????????

Silencer Power 09-08-07 11:17

Re: pareri caprii
 
super tare!

dar esti sigur ca e abandonat?:)

FIGHET 09-08-07 11:29

Re: pareri caprii
 
ce sa zic ca acolo sta cam de demult si nu o mai misca nimeni acum poate o avea vreun stapan cam saturat de aceasta masina

kirin 09-08-07 20:30

Re: pareri caprii
 
cauta-l si fa-i o oferta

codrin44 09-08-07 21:05

Re: pareri caprii
 
o fi 3.5 l? ca 1.6 nu-i motorul. si la 1.6 nu as pune shiftlighht

FIGHET 09-08-07 22:08

Re: pareri caprii
 
dupa ce am vazut prin gaurica aceia de pe capota cu siguranta nu este 1.6 !!!!!

codrin44 10-08-07 23:03

Re: pareri caprii
 
dupa "colectorul" de la evacuarile laterale, ar trebui sa fie un V8 cu sepisori dar dupa cate ii cunosc pe englezi, e un 2.8 sau 2.9 ridicat la 3.5....desi V8-ul are admisia de aer undeva spre bord(ca-n foto)
merita facute niste verificari si stat de vb cu proprietarul.
acu'...bine ca m-am linistit dandu-mi seama ca masina e in GB..ca daca era prin RO,nu stiu cat mai dormeam :D

FIGHET 11-08-07 00:43

Re: pareri caprii
 
nam stat de vb cu proprietaru pt ca etse de negasit dar ma interesez si daca aflu ceva ai fac un pret daca tine, bine daca nu asta este numai si numai daca il gasesc

dragos 89 13-08-07 15:18

Re: pareri caprii
 
pfff mai ceri pareri frate ???intereseazate d ea vb cu proprietarul...

panaitescud 14-08-07 12:33

Re: pareri caprii
 
nu arata rau deloc....interesanta masca fata de la numar;)

FIGHET 17-08-07 01:54

Re: pareri caprii
 
masina arata bine se vede ca a alergato pe undeva la curse dar ce sa zic totusi pare a fi nepornita de cam mult timp dar nu asta ar fii problema orcum este beton

bogddanel 22-08-07 04:04

Re: pareri caprii
 
bai frate, e un capri negru de vanzare pe langa piatza resitza, pe la scoala165, da n-am fost curios de motorizare...
la exterior arata binisor, cu exceptzia unui mare bumper fatza, care e total pe dos...

FIGHET 23-08-07 01:23

Re: pareri caprii
 
Quote:

Originally Posted by bogddanel (Post 1058631)
bai frate, e un capri negru de vanzare pe langa piatza resitza, pe la scoala165, da n-am fost curios de motorizare...
la exterior arata binisor, cu exceptzia unui mare bumper fatza, care e total pe dos...

??????????????????????????????
carei rostu

silencer 25-08-07 09:25

Re: pareri caprii
 
1 Attachment(s)
dar rostul astuia care o fi?

p.s. cum e viata la englezi? ((OT))


All times are GMT +2. The time now is 18:53.

- Copyright 2026 4Tuning