Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Opel (https://forum.4tuning.ro/116-masina-mea-opel.html)
-   -   opel manta (https://forum.4tuning.ro/116-masina-mea-opel/48199-opel-manta.html)

deyan56 08-08-07 01:08

opel manta
 
2 Attachment(s)
Salut!
Am de 6 luni un opel manta B din 1987.momentan nu sunt notarat ce sa fac cu ea, s-o vand sau s-o refac.masina am cumparato asa cum apare in poze in afara de jante.

Bobby boss 08-08-07 01:11

Re: opel manta
 
Pai hotarastete ce vrei sa ii faci pana la urma oricum e destul de oki masinuta.

robert_zed2112 10-08-07 22:38

Re: opel manta
 
frumoasa masina...ai grija ce faci cu ea....;)

dragos_77 11-08-07 09:20

Re: opel manta
 
cat vrei pe ea?

dany_let 11-08-07 11:32

Re: opel manta
 
vinde-mi mie oglinzile ca am vazut ca ai 2 perechi....:rolleyes2

Mustang 11-08-07 16:42

Re: opel manta
 
Quote:

Originally Posted by 560 sec (Post 1035487)
Salut!
Am de 6 luni un opel manta B din 1987.momentan nu sunt notarat ce sa fac cu ea, s-o vand sau s-o refac.masina am cumparato asa cum apare in poze in afara de jante.

Masina arata superb.
Felicitari.

Golf1 25-10-07 08:18

Re: opel manta
 
deci? care e pretzu?

deyan56 26-10-07 15:06

Re: opel manta
 
s-a vandut

robert_zed2112 27-10-07 18:21

Re: opel manta
 
pacat..............


All times are GMT +2. The time now is 23:01.

- Copyright 2026 4Tuning