![]() |
opel manta
2 Attachment(s)
Salut!
Am de 6 luni un opel manta B din 1987.momentan nu sunt notarat ce sa fac cu ea, s-o vand sau s-o refac.masina am cumparato asa cum apare in poze in afara de jante. |
Re: opel manta
Pai hotarastete ce vrei sa ii faci pana la urma oricum e destul de oki masinuta.
|
Re: opel manta
frumoasa masina...ai grija ce faci cu ea....;)
|
Re: opel manta
cat vrei pe ea?
|
Re: opel manta
vinde-mi mie oglinzile ca am vazut ca ai 2 perechi....:rolleyes2
|
Re: opel manta
Quote:
Felicitari. |
Re: opel manta
deci? care e pretzu?
|
Re: opel manta
s-a vandut
|
Re: opel manta
pacat..............
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:01. |
- Copyright 2026 4Tuning