Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Volkswagen (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen.html)
-   -   Golf 5 portocaliu (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen/48192-golf-5-portocaliu.html)

barbie_alexa 08-08-07 00:14

Golf 5 portocaliu
 
Am un golf 5 in 2 usi portocaliu.masina arata foarte bine dar as vrea sa o fac sa arate altfel,sa fie mai deosebita.ce propuneri aveti?

bogdan_wrc 08-08-07 08:28

Re: propuneri
 
vezi si tu pe siteuri afara...abt, zender, rieger...etc...desi eu as lasa-o cat mai stock la ext si as umbla la motor.
oricum, la cati priceputi sunt pe site, vei primi doar sfaturi de zaruri la oglinda, blana pe bord, semnul nike si cat mai impodobita masna, de parca e brad de craciun.
daca chiar vrei idei, iti pot arat niste masini...

vlad_VSV 08-08-07 20:24

Re: Golf 5 portocaliu
 
6 Attachment(s)
poze :D .......

barbie_alexa 08-08-07 23:49

Re: Golf 5 portocaliu
 
ce pot sa zic?m ai dat pe spate cu golful asta.arata super bine.imi plac mult spoilerele si jantele care cred ca sunt de gti,nu?n

NightClubRacer 09-08-07 01:15

Re: Golf 5 portocaliu
 
frumos kitu de la je design, eu zic ca ar da bine...oricum cauta pe net, ca sunt destule body kit'uri intresane, succes!

Sasha_z 09-08-07 03:13

Re: Golf 5 portocaliu
 
10 Attachment(s)
uite cateva modele si de la mine :D ;)

TIR 09-08-07 10:31

Re: Golf 5 portocaliu
 
Stiu modelul ala de la golf ai motor de 1.4 parca pe el nui asa? Eu zic ca ar da ff bine sa ii pui o bara spate de r32...

Am vazut unu prin pitesti cu plafonul negru si dadea super bine... as mai avea ceva idei daca e iti mai spun...

Bara fata de GTI sau R32 a neaparat triple OEM cu leduri cum e la passat.

Michael 09-08-07 11:12

Re: Golf 5 portocaliu
 
Quote:

Originally Posted by barbie_alexa (Post 1037270)
mey pe tine te am vazut prin oras.imi place cum arata masinuta ta.ce motor are?

mersi.
astept sa vad cat de frumoasa iti faci si tu masinuta :D

bogdan_wrc 09-08-07 11:23

Re: Golf 5 portocaliu
 
alexa_barbie... daca mai rvei ajutor pt masina, te putem ajuta f mult. mai exact, colegul michael la exterior unde e extrem de priceput si eu la interior si motor (ca acolo lucr si eu, michaal deja a terminat de facut motorul)
asa ca daca ai nevoie de ajutor..just ask. mai exact ce cauti.

ggd_87 09-08-07 14:41

Re: Golf 5 portocaliu
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by barbie_alexa (Post 1037270)
mey pe tine te am vazut prin oras.imi place cum arata masinuta ta.ce motor are?

pai cine nu-l vede! :lol: toata lumea cred k se impiedica de el prin oras.
un ex: ma trezesc dim, ma intanesc cu el; seara ies pe afara, ma intalnesc cu el.

Uite un alt exemplu de kit de exterior,zic yo k e unu f. finut si f. frumos.

Eugen_TL 09-08-07 15:41

Re: Golf 5 portocaliu
 
alexa iar eu cred ca ti-am vazut masina ... in fata la romano americana :) cand se dadea examen... SAU nu erai tu? mi-a sarit in ochi nu gluma :P

ps: oricum cel mai bine te-ai uita pe un catalog ceva sa vezi cum arata kitul complet de la fiecare firma...

barbie_alexa 09-08-07 23:00

Re: Golf 5 portocaliu
 
da,eu eram.dadeam admiterea acolo.:D

Eugen_TL 10-08-07 02:26

Re: Golf 5 portocaliu
 
ai pm :) :P

sponsoru 10-08-07 06:51

Re: Golf 5 portocaliu
 
lol "admitere" la rom-americana.. amuzant ce sa zic..:)) on topic .. la cate cataloage de tuning si cat "Acces la internet" avem nu cred ca-i greu sa dai search la g5.. mai ales ca e plin de ele.. si sa alegi ceva ce-ti place tie.. ca parca daca ceri parerea altora nu alegi tot ce-ti place tie.. in fine ..

laurentiu_tim 10-08-07 12:17

Re: Golf 5 portocaliu
 
lasa mha fata in pace,neo cerut si ea ajutoru,si in tm i un golf 5 simplu ce io pus kit de r32 si arata f bine,pacat ca i diesel,asta ma deranjeaza f tare la el(cam tziganesc sa pui pe diesel kit r32 si sa scrie in spate tdi :evil: ),in rest numa de bine bafta


All times are GMT +2. The time now is 19:54.

- Copyright 2024 4Tuning