Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Opel tuning (https://forum.4tuning.ro/136-opel-tuning.html)
-   -   Afisaje - Vectra A (https://forum.4tuning.ro/136-opel-tuning/48185-afisaje-vectra.html)

tng 07-08-07 23:05

Afisaje - Vectra A
 
4 Attachment(s)
Am facut ptr cineva afisaj pt o vectra a ... caruia ulterior nu i-au mai trebuit.
Le pun aici, poate va sunt de folos voua.Daca v-ati plictisit de cele originale ...
Pozele sunt la rezolutia reala(ceasurile sunt scanate si prelucrate dupa original) trebuiesc doar imprimate/taiate/aranjate.

Cel pe alb, a vrut sa fie imitatie de plasma :-P

Cred ca se potrivesc si pe Calibra ..
Spor ;)

Dracushor 26-09-07 11:28

Re: Afisaje - Vectra A
 
Super... ma intrebam ca daca il scot pe imprimanta oare sar potrivi?

Eagle_flyaway 11-10-07 02:20

Re: Afisaje - Vectra A
 
dap potrivesc si la calibra ..... si poate imi fac si eu timp de lucru manual intr-un week end :D

tng 13-10-07 18:50

Re: Afisaje - Vectra A
 
2 Attachment(s)
se porivesc asa cum sunt. depinde de foaia pe care o scoti la imprimanta.
depinde mult ;)

mai pun un model .. :arrow:

vectra26dom 19-10-07 00:08

Re: Afisaje - Vectra A
 
eu am afisaj cu 220km/h.crezi ca ar arata eronat kilometrajul daca as baga afisaj cu 240km/h?

rhadu 19-10-07 12:27

Re: Afisaje - Vectra A
 
o sa`ti arate cu 10 -15 km\h in plus

vectra26dom 19-10-07 18:39

Re: Afisaje - Vectra A
 
:( cam nasol , are cineva folie cu 220 km?

Eagle_flyaway 21-10-07 14:52

Re: Afisaje - Vectra A
 
poti sa pui linistit si astea cu 250 pt ca oricum deviatia aia de afisaj apare cam dupa 120 km/h cand oricum nu prea mai conteaza cei 10 km+/-

tng 21-10-07 18:43

Re: Afisaje - Vectra A
 
1 Attachment(s)
+ turometru diesel ;)

vectra26dom 21-10-07 22:22

Re: Afisaje - Vectra A
 
Quote:

Originally Posted by Eagle_flyaway (Post 1160204)
poti sa pui linistit si astea cu 250 pt ca oricum deviatia aia de afisaj apare cam dupa 120 km/h cand oricum nu prea mai conteaza cei 10 km+/-

mersi mult pentru lamurire :)

rhadu 21-10-07 22:28

Re: Afisaje - Vectra A
 
pentru benzina , 2.000 si cu 220 vitezometru, turometru e pana la 7000 rpm :(

gti 4 ever 24-10-07 18:23

Re: Afisaje - Vectra A
 
daca tot te ocupi poate imi faci si mie unu pt ascona cu 22 km/h si 7000 de ture


All times are GMT +2. The time now is 08:19.

- Copyright 2026 4Tuning