Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Subwoofere auto (https://forum.4tuning.ro/553-subwoofere-auto.html)
-   -   vand subwoofer INFINITY REF 1220DE (https://forum.4tuning.ro/553-subwoofere-auto/48181-vand-subwoofer-infinity-ref-1220de.html)

adari 07-08-07 21:44

vand subwoofer INFINITY REF 1220DE
 
1 Attachment(s)
subwoofer pasiv cu 2 difuzoare de 12"
diametru difuzor: 2 x 30cm
iluminare cu LED-uri
port Bass Reflex Slipstream™
putere RMS: 600W
putere Max: 1800W
impedanta; 2 x 4 ohmi
sensibilitate: 97dB (2.83V/m)
raspuns in frecventa: 30Hz - 300Hz
dimensiuni: 914 x 434 x 433mm

pret: 950ron

adari 17-08-07 23:18

Re: vand subwoofer INFINITY REF 1220DE
 
uuuupppppppppp

bitza_zmz 19-08-07 13:38

Re: vand subwoofer INFINITY REF 1220DE
 
Noua este 990 lei,cum intri in targ la vitan primu magazin pe dreapta(asta pt cine nu crede)

adari 21-08-07 10:11

Re: vand subwoofer INFINITY REF 1220DE
 
uuuupppppppppppp

adari 22-08-07 12:10

Re: vand subwoofer INFINITY REF 1220DE
 
Dau impreuna cu subwooferul si o statie infinity 611 din anuntul mai de jos si un condensator Dietz 1 F cu cablaje totul prins de subwoofer cu 1400 ron in cazul in care in magazin sunt 2200 ron toate si sunt aproape noi.

adari 22-08-07 15:29

Re: vand subwoofer INFINITY REF 1220DE
 
S-au dat. Topic inchis.


All times are GMT +2. The time now is 18:29.

- Copyright 2026 4Tuning