Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand Boxe pentru Sony Ericsson !! (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/48028-vand-boxe-sony-ericsson.html)

sNap7 06-08-07 01:34

Vand Boxe pentru Sony Ericsson !!
 
1 Attachment(s)
Boxe Sony-Ericsson MPS-60 portabile.

Specificatii: Sunet stereo, conector Fast port

Compatibilitate: K320, K510, K610, K750, K790, K800, M600, P990, V630, W300, W550, W600, W700, W710, W800, W810, W830, W850, W900, W950, W958, Z520, Z525, Z530, Z550, Z558, Z610, Z710

Garantie : 10 luni

Pret : 200 RON (usor negociabil)

sNap7 06-08-07 18:46

Re: Vand Boxe pentru Sony Ericsson !!
 
up up up !

sNap7 07-08-07 11:25

Re: Vand Boxe pentru Sony Ericsson !!
 
hai hai hai sus !

sNap7 08-08-07 10:42

Re: Vand Boxe pentru Sony Ericsson !!
 
up up up ! :D

speeedy 08-08-07 12:56

Re: Vand Boxe pentru Sony Ericsson !!
 
hai ca esti tare.. http://www.pcfun.ro/Multimedia/Boxe-...ricsson-MPS-60
ce afacerist s-a nascut romanul..

sNap7 08-08-07 18:05

Re: Vand Boxe pentru Sony Ericsson !!
 
Quote:

Originally Posted by speeedy (Post 1036057)
hai ca esti tare.. http://www.pcfun.ro/Multimedia/Boxe-...ricsson-MPS-60
ce afacerist s-a nascut romanul..

1. Eu nu le-am luat de acolo si habar nu am avut ca atat e pretul lor acum. Am dat 300 RON pe ele de la Euro-GSM. Daca urmaresti prin posturile mele ai sa te convingi ca nu sunt genul care sa dau tzepe ...

2. In cazul asta, le scot din vanzare si mai bine mi le tin mie.

P.S : Ca tot veni vorba de romani, zicala aia cu capra vecinului o stii ? ;)

Se poate inchide threadul !


All times are GMT +2. The time now is 15:29.

- Copyright 2026 4Tuning