Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Opel (https://forum.4tuning.ro/327-discutii-opel.html)
-   -   Nevoie piese opel kadett d (https://forum.4tuning.ro/327-discutii-opel/47821-nevoie-piese-opel-kadett.html)

U_TUNING 03-08-07 16:34

Nevoie piese opel kadett d
 
Salut

Am un opel kadett d gte si as avea nevoie de niste piese de caroserie ...chiar si o caroserie intreaga care sa fie in stare buna.

Pentru detalii va rog sa ma contactati la numarul de tel: 0740.291.548 sau pe forum.

Va multumesc mult.

iuliann21 04-09-07 02:28

Re: Nevoie piese opel kadett d
 
Quote:

Originally Posted by U_TUNING (Post 1028714)
Salut

Am un opel kadett d gte si as avea nevoie de niste piese de caroserie ...chiar si o caroserie intreaga care sa fie in stare buna.

Pentru detalii va rog sa ma contactati la numarul de tel: 0740.291.548 sau pe forum.

Va multumesc mult.

contacteaza-ma pe [email protected] un opel kadett comoplet in stare exceptionala dar il descompletez

Infiptu 03-05-08 12:41

Re: Nevoie piese opel kadett d
 
Quote:

Originally Posted by U_TUNING (Post 1028714)
Salut

Am un opel kadett d gte si as avea nevoie de niste piese de caroserie ...chiar si o caroserie intreaga care sa fie in stare buna.

Pentru detalii va rog sa ma contactati la numarul de tel: 0740.291.548 sau pe forum.

Va multumesc mult.

Am si eu nevoie de faruri la un kadett si de semnale, eventual si capota. [email protected][/email]

pompilius44 17-01-09 20:56

Re: Nevoie piese opel kadett d
 
Si eu am nevoie de minere la usi opel cadet 1,6 D 1984, va rog sa ma contactati daca aveti : 0722540032 sau pe forum


All times are GMT +2. The time now is 13:05.

- Copyright 2026 4Tuning