Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Coltul Incepatorului (https://forum.4tuning.ro/29-coltul-incepatorului.html)
-   -   In legatura cu 4tuning COMENZI (https://forum.4tuning.ro/29-coltul-incepatorului/47820-legatura-4tuning-comenzi.html)

blad 03-08-07 16:17

In legatura cu 4tuning COMENZI
 
Nu stiu daca aici este bine sa postez in fine! Am si eu o problema am vazut la filmuletze pe forumuri pe aici ca poti sa le vezi direct de pe forum rulz nu sa le downloadezi sau sa dai click pe pagina si ma intereseaza si pe mine de exemplu cum fac sa vada lumea direct de pe forum clipul l-am pus pe youtobe si il vreau sa ruleze pe forum ca am mai vazut pe aici.. multumesc

blad 03-08-07 16:30

Re: In legatura cu 4tuning COMENZI
 
[video]https://www.youtube.com/watch?v=qsZvPdhoi3Y[/video]

Rookie 03-08-07 22:40

Re: In legatura cu 4tuning COMENZI
 
Daca citeai mai bine, sectiunea este "Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto" ... si nu "Probleme comenzi pe forum" ... pt asta, vezi ca ai Coltul Incepatorului mai jos ... jos de tot as putea spune ...

CJ-01-WOB 04-08-07 05:17

Re: In legatura cu 4tuning COMENZI
 
blad ti-am explicat in PM - folosesti functia EMBED.
De ce esti incapatanat ?

blad 04-08-07 16:03

Re: In legatura cu 4tuning COMENZI
 
Quote:

Originally Posted by CJ-01-WOB (Post 1029565)
blad ti-am explicat in PM - folosesti functia EMBED.
De ce esti incapatanat ?

asa faza cu EBED am facut chiar nu a mers! nu imi aparea nimic!


All times are GMT +2. The time now is 13:28.

- Copyright 2026 4Tuning