Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte Anunturi Piese (https://forum.4tuning.ro/524-anunturi-piese.html)
-   -   cumpar mp3 player (https://forum.4tuning.ro/524-anunturi-piese/4779-cumpar-mp3-player.html)

mask2k 18-04-05 17:29

cumpar mp3 player
 
care are vreun mp3 player si vrea sa il vanda!!
am 5,5 mil pt asa ceva!!
asa ca saritu cu oferte
ce model , ce stare , garantie , cutie , dati cat mai multe detalii
prefer pioneer, sony :D

steph 18-04-05 18:20

as avea un panasonic ... si o pereche de infinity ovale 100 w rms ambele 8 mil noi fac vreo 11 au 3 luni si garantie ... da tre sa vand masina adica cateva saptamani daca nu gasesti iti dau mp

mutzu 18-04-05 22:13

Re: cumpar mp3 player
 
Quote:

Originally Posted by \"mask2k\"
care are vreun mp3 player si vrea sa il vanda!!
am 5,5 mil pt asa ceva!!
asa ca saritu cu oferte
ce model , ce stare , garantie , cutie , dati cat mai multe detalii
prefer pioneer, sony :D

Tati vorbesti de Pioneer, si nici nu sti care-s preturile.
Ia du-te tu la un agent Pioneer, si vezi.. ca un mp3 player, nou-noutz cu garantie, este aprox 5 milioane.

ReLLaXX 19-04-05 02:36

https://www.4tuning.ro/forum/viewtopic.php?t=6818

mask2k 19-04-05 06:27

Re: cumpar mp3 player
 
Quote:

Originally Posted by \"mutzu\"
Quote:

Originally Posted by \"mask2k\"
care are vreun mp3 player si vrea sa il vanda!!
am 5,5 mil pt asa ceva!!
asa ca saritu cu oferte
ce model , ce stare , garantie , cutie , dati cat mai multe detalii
prefer pioneer, sony :D

Tati vorbesti de Pioneer, si nici nu sti care-s preturile.
Ia du-te tu la un agent Pioneer, si vezi.. ca un mp3 player, nou-noutz cu garantie, este aprox 5 milioane.

si daca citesti tu bine pe acolo am zis ca am 5,5 mil
si stiu si care sunt preturile stai tu calm
oricum topic closed
am luat sony mp40 la 5 mil cu telecomanda si garantie !!!

mpa 19-04-05 11:24

Vezi ca erau tot la 5 milioane CDX-R3350 noi tot cu telecomanda si garantie :wink:


All times are GMT +2. The time now is 21:01.

- Copyright 2026 4Tuning