Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   Cielo REU (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/47537-cielo-reu.html)

Geo_ZGA 09-08-07 10:24

Re: Cielo UnderConstruction "REU"
 
Eu am impresia ca nu sunt lipite... cel mai simplu deschizi portbagajul si te uiti pe interior. Daca nu e tabla perforata...e lipit.
Eu am vazut cielo cu scrisul lipsa si avea 2 gaurele ramase, unde fusese prins. dar poate nu toate au asa... nu stiu ce sa zic.

NightClubRacer 09-08-07 13:38

Re: Cielo UnderConstruction "REU"
 
atunci ar fi un pic nasol...ca ar trebui dat cu chit sau fibra in gauri si vopsit :)

Geo_ZGA 09-08-07 14:32

Re: Cielo UnderConstruction "REU"
 
Eu cred ca e o complicatie de care mai bine te lipsesti. Asta o poti face in cazul in care e necesar sa vopsesti masina sau portbagajul cu totul, ca sa nu se cunoasca diferenta si ca sa nu muncesti aiurea...
eu acolo le las, ce rost are sa ma leg daca nu ma doare? :) Sunt alte lucruri mai importante care pot fii facute.

Xel'Naga 09-08-07 16:45

Re: Cielo UnderConstruction "REU"
 
Quote:

Originally Posted by NightClubRacer (Post 1038082)
atunci ar fi un pic nasol...ca ar trebui dat cu chit sau fibra in gauri si vopsit :)

sunt unele la care este LIPIT ( asa e si la BORA - la mine era lipit la un prieten e prins de tabla cu surubele ) !! :rolleyes2 :idea:

BGD_NNE 09-08-07 17:28

Re: Cielo UnderConstruction "REU"
 
Din ce stiu eu cam la toate e lipit ..aku...daca omu si-a bagat nituri ca sa nu il fure ...:P

Geo_ZGA 09-08-07 17:40

Re: Cielo UnderConstruction "REU"
 
[QUOTE=BGD_NNE;1038424]Din ce stiu eu cam la toate e lipit ..aku...daca omu si-a bagat nituri ca sa nu il fure ...:P[/QUOTE

:lol: :lol: :lol: sa fim seriosi...nituri? sa nu-i fure scrisu? :lol:

BGD_NNE 09-08-07 17:42

Re: Cielo UnderConstruction "REU"
 
Am glumit la faza cu niturile !Stiu sigur ca la mine e lipit

ggd_87 09-08-07 17:43

Re: Cielo UnderConstruction "REU"
 
cielo asta mi se pare k are nit-uri.
la cielo doar la executive am impresia k au facut cu scrisu lipit.

NightClubRacer 09-08-07 22:15

Re: Cielo UnderConstruction "REU"
 
ramane de aflat :lol:

Bogdan YBR 10-08-07 23:51

Re: Cielo UnderConstruction "REU"
 
1 Attachment(s)
la mine pe portbagaj mai era un inscris cu MEDMOTORS si o stema deasupra. cineva a incercat sa le ia (fuck him) dar nu a luat decat stema si a ramas doar urma de surubelnita gauri de la nituri nu sunt:
atasez si o poza mai elocventa :

mareo 14-08-07 10:47

Re: Cielo UnderConstruction "REU"
 
bafta in continuare la tunarit:D

NightClubRacer 14-08-07 12:30

Re: Cielo UnderConstruction "REU"
 
multumim! curand noutati! ;)

B-11-AYG 26-08-07 17:03

Re: Cielo UnderConstruction "REU"
 
am vazut masina azi k a fost proprietaru pe la mine :lol: chiar arata bine e frumoasa:lol:masina

NightClubRacer 27-08-07 22:37

Re: Cielo UnderConstruction "REU"
 
curand poze cu noile imbunatatiri, niste difuzoare in plafon, plasa in grila ;) si a facut motoru k-lumea, in sfarsit merge cum trebuie... :D

SUPAPA_Jr 27-08-07 22:40

Re: Cielo UnderConstruction "REU"
 
nu se putea fara lauda asta :)) felicitari proprietarului ca a avut de unde sa pompeze banii :))


All times are GMT +2. The time now is 05:33.

- Copyright 2024 4Tuning