Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dacia tuning (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning.html)
-   -   bag si yo o poza cu Dacia mea (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning/47326-bag-yo-poza-dacia-mea.html)

!Choco 29-07-07 01:44

bag si yo o poza cu Dacia mea
 
1 Attachment(s)
astept parerile voastre:D

!Choco 29-07-07 01:46

Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
 
2 Attachment(s)
inca 2 poze.....si mai bag cand termin episodul 2 de tunareala

Bobby boss 29-07-07 02:10

Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
 
Da jos chestia aia dupa plafon ca e urata si nu isi are rostu in rest e oki masina imi place priza de aer dupa capota.

Dodo_998 29-07-07 02:38

Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
 
aranjeaza`i si tu semnalul+pozitie din bara ca sunt strame asa.. zici ca sunt legate cu sarma... si pune poze mai detaliate cu lateralele

Preparatul 31-07-07 00:29

Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
 
super smechere jantele:Ddaca ar fi ma joasa masina ar arata crima:D

apline5 31-07-07 00:35

Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
 
masina nare linie ...capota si rotile sunt frumoasa dar....cam atat
lucreaza la linia masinii si la imbanarile caroseriei ..rezultatul va fi mai bun

DacToa 01-08-07 08:40

Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
 
imi place capota :)

DaciaGID 01-08-07 14:34

Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
 
Ceva spoilare ar merge pe ea, scapa de manerele acelea iar aceea priza de aer sau cum o numeste tu ai putea sa o pui in partea stanga/dreapta mai pe margine ar veni mult mai bine

63juv 04-08-07 01:13

Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
 
toti postati la dacia tuning si masinile sunt vai` mama lor :))nimic schimbat.....stoc. pai asta nici trasa de un LAMBORGHINI nu ajunge la 200 KM/H.. PS: se descompune:)) iti sare o aripa alea alea. daca ai pus tu un eleron crezi ca ai facut tuning ?:))

Bobby boss 04-08-07 01:20

Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
 
Per ansamblu pareri si pareri e destul de bine pentru un buget redus zic eu acu sincer vreau si eu sa vad niste spoilare pe ea sa vad cum arata asa cat de cat sau sa puna cineva niste siteuri sau ceva cu firme care fac si pentru modelu asta de dacie ceva ca din cate am cautat eu nici una nu se baga la asemenea model

!Choco 04-08-07 12:59

Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
 
Quote:

Originally Posted by 63juv (Post 1029395)
toti postati la dacia tuning si masinile sunt vai` mama lor :))nimic schimbat.....stoc. pai asta nici trasa de un LAMBORGHINI nu ajunge la 200 KM/H.. PS: se descompune:)) iti sare o aripa alea alea. daca ai pus tu un eleron crezi ca ai facut tuning ?:))

din pacate pt tine....nu ai de unde sa stii daca mashina mea se descompune.....poate asa ai patit tu si acum crezi ca toate daciile sunt la fel....treaba ta...da` nu-i frumos :)).....si daca te-ai uita putin mai bine ai vedea ca are mai mult decat un eleron....sau poate ti-e slaba vederea si nu vezi mai departe!!!

63juv 04-08-07 20:47

Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
 
pai ma....anul de fabricatie spune tot.daca o pui pe rampa si te uiti pe sub ea ai sa vezi minunea :D am avut si eu dacie si cunosc fenomenu ! (Acum am opel calibra) sincer sa fiu eu nu as baga bani in acel cotet...

CristianoXXX 04-08-07 22:26

Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
 
si care e rostu in a posta aici? du te si vb la opel si baga te in seama pe acolo

63juv 04-08-07 22:32

Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
 
gata vericule..nu am vrut sa fiu rautacios oricum, doar imi dau si eu cu parerea :peace: :tetter:

bt02ffa 08-08-07 10:52

Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
 
Quote:

Originally Posted by 63juv (Post 1029395)
toti postati la dacia tuning si masinile sunt vai` mama lor :))nimic schimbat.....stoc. pai asta nici trasa de un LAMBORGHINI nu ajunge la 200 KM/H.. PS: se descompune:)) iti sare o aripa alea alea. daca ai pus tu un eleron crezi ca ai facut tuning ?:))

wei nenea mergi u cu calibra ta departe departe ca u nu stii ce inseamna sa nu ai prea multi bani shi totushi de acei bani putini de care dispui sa-i investesti intr-o mashina fie ea shi dacie.sa vezi pe zi ce trece ce satisfactie iti da acea mashinuta facuta de mana ta shi de asemeni cumparata pe banii tai .asa ca cum mai zicea cineva p aici u dute shi vb la obel pan sare bucatzi din tst:evil: :evil:


All times are GMT +2. The time now is 08:17.

- Copyright 2026 4Tuning