Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Styling by request - Idei de tuning pt masina ta (https://forum.4tuning.ro/103-styling-by-request-idei-tuning-pt-masina-ta.html)
-   -   Masinile VOASTRE preparate de noi ! (https://forum.4tuning.ro/103-styling-by-request-idei-tuning-pt-masina-ta/47261-masinile-voastre-preparate.html)

p1Tz1 31-12-10 14:30

Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
 
Quote:

Originally Posted by Skyline (Post 3943529)
Badboy-u' cu capota neagra ;) Bestial :shock:

Multumesc daca mai ai alte ideei pentru golfulet te astept sa le expui :D nu ma supar orice iti trece prin minte sall si LA MULTI ANI !!

Skyline 31-12-10 14:32

Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
 
1 Attachment(s)
Am facut cum ai spus tu si + 2-3 idei in plus ...sper sa nu te superi:D

Golf-3GT 31-12-10 14:39

Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
 
Arata bine asa cu gemurile fumurii!!!:D
Poti sa imi pui si pe partea din spate jante ca si cele de pe fata, sa fie la fel toate 4 jantele( sa nu fie asa de late pe spate)!!
Si acum sa mai las si pe altii!!

Neamtzu_e36 01-01-11 20:30

Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
 
1 Attachment(s)
La multi ani

se poate sa imi faceti si mie capota in carbon si fara emblema,plafonul negru lucios, bara fata in culoarea masini si lama de sub bara tot carbon ms mult baietii

cristy_dacia 01-01-11 21:12

Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
 
1 Attachment(s)
am incercat si eu sper sa iti placa cu toate ca nu e prea reusita si sper sa nu sara cei priceputi cu gura.

BrandyMPX 01-01-11 22:42

Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
 
1 Attachment(s)
Daca puteti v-as ruga frumos sa ii faceti jeepului din poza urmatoarele :d: sa inlocuiti pata alba de culoare de deasupra semnalului drept cu culoarea masinii , sa ii faceti un badboy dar nu exagerat , sa o mai coborati destul de bine , sa ii mariti jantele originale , si semnalele toate sa fie albe :D multumesc anticipat ... un an nou fericit tuturor !

AnDrEiCa 01-01-11 23:17

Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
 
Quote:

Originally Posted by BrandyMPX (Post 3945741)
Daca puteti v-as ruga frumos sa ii faceti jeepului din poza urmatoarele :d: sa inlocuiti pata alba de culoare de deasupra semnalului drept cu culoarea masinii , sa ii faceti un badboy dar nu exagerat , sa o mai coborati destul de bine , sa ii mariti jantele originale , si semnalele toate sa fie albe :D multumesc anticipat ... un an nou fericit tuturor !

Nu te supara,dar tu vrei sa pui pe burta un SUV??:rolleyes2:rolleyes2:rolleyes2

BrandyMPX 01-01-11 23:30

Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
 
Quote:

Originally Posted by AnDrEiCa (Post 3945820)
Nu te supara,dar tu vrei sa pui pe burta un SUV??:rolleyes2:rolleyes2:rolleyes2

Scz dar masina nu va suferi nicio modificare .. este pe firma ... si scopul vt ului va fi doar pt a fi imaginea pe desktop :D dak nu vreti sa ma ajutati nu e nicio problema ... din pakate sunt si offtopic ... imi cer scz ... o seara buna :D

zoca 02-01-11 00:03

Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by BrandyMPX (Post 3945741)
Daca puteti v-as ruga frumos sa ii faceti jeepului din poza urmatoarele :d: sa inlocuiti pata alba de culoare de deasupra semnalului drept cu culoarea masinii , sa ii faceti un badboy dar nu exagerat , sa o mai coborati destul de bine , sa ii mariti jantele originale , si semnalele toate sa fie albe :D multumesc anticipat ... un an nou fericit tuturor !

Poftim:)
Attachment 1804222

BrandyMPX 02-01-11 10:06

Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
 
Multumesc mult :)

nurrof3n 03-01-11 01:54

Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
 
3 Attachment(s)
Salut ! Vreau si eu un VT la golful asta..! La prima poza : xenon pe faza scurta&proiectoare;pavilion negru;grila fara sigla si bad boy look Si la a doua : partea nearga de la bara spate(fusta)-vopsita in culoarea masinii;geamuri(nu foarte)negre;+jantele din poza !Multumesc !

cristy_dacia 03-01-11 08:22

Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by nurrof3n (Post 3948584)
Salut ! Vreau si eu un VT la golful asta..! La prima poza : xenon pe faza scurta&proiectoare;pavilion negru;grila fara sigla si bad boy look Si la a doua : partea nearga de la bara spate(fusta)-vopsita in culoarea masinii;geamuri(nu foarte)negre;+jantele din poza !Multumesc !

..........sper sa iti placa

nurrof3n 03-01-11 09:53

Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
 
Quote:

Originally Posted by cristy_dacia (Post 3948739)
..........sper sa iti placa

Ms mult ! Sa nu te superi daca iti zic.... Dar poti sa ii pui si jantele din poza a 3-a ? la a doua poza ...? Ms mult !

cristy_dacia 03-01-11 09:56

Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
 
Quote:

Originally Posted by nurrof3n (Post 3948950)
Ms mult ! Sa nu te superi daca iti zic.... Dar poti sa ii pui si jantele din poza a 3-a ? la a doua poza ...? Ms mult !

da eu incerc
ma apuc acuma de ea

trafy-vr6 03-01-11 10:02

Re: Masinile VOASTRE preparate de noi !
 
3 Attachment(s)
imi puteti pune si mie va rog bara de M E46 si niste jante ? + ce mai ziceti voi ca ar merge... multumesc


All times are GMT +2. The time now is 16:01.

- Copyright 2024 4Tuning