Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Evenimente Auto (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto.html)
-   -   Crazy Tuning Show IV - 24 aprilie 2005 - Oradea (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto/4723-crazy-tuning-show-iv-24-aprilie-2005-oradea.html)

ZoliaT 15-04-05 04:00

Crazy Tuning Show IV - 24 aprilie 2005 - Oradea
 
1 Attachment(s)
Deja la a 4-a editie putem considera Crazy Tuning Show nu ca pe un experiment ci ca pe una din cele mai interesante manifestari de tuning din Romania. Merita un drum din orice colt al tarii pentru a vedea realizari din una din cele mai dezvoltate zone in domeniu. Va asteptam acolo deoarece si 4tuning va fi prezent

daflyer_oradea 15-04-05 09:08

O sa fie interesant, ca de obicei.Si locatia va fi aceeasi...se pare.Adik in parcarea din fata de la Heat.Ne vdm acolo!

alexutzu 15-04-05 10:05

foarte interesant afisul.... 3,5Mb si nici macar nu s-au obosit sa ii scoata fetei aleia RED EYES :twisted:

Tracid 15-04-05 10:12

Ne vedem acolo :)

TND--TEAM 15-04-05 10:45

sa inteleg ca daca va fi prezent acolo si 4tuning vom avea galerie foto si video de la competitie :?:

alexutzu 15-04-05 11:51

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"TND--TEAM\"
sa inteleg ca daca va fi prezent acolo si 4tuning vom avea galerie foto si video de la competitie :?:

4tuning mai mult ca sigur cum face de fiecare data...... VA FI ACOLO :)

daflyer_oradea 15-04-05 12:29

galerie foto si video a fost si pana acum...nu?
eu am poze si de la primul crazy, si de la al doilea...dar nu m-a intrebat nimeni.Sunt curios ce fel de competitie va fi...si cata lume o sa fie prezenta.Probabil ca vin si cei de la Arad...si toti cei din Oradea...O sa vedem, dar sigur o sa fie super cool.O sa vb cu Ervin sa ii cer mai multe detalii, sa le postez...

Gratzian 15-04-05 12:33

eu stiu ca nu ne-a oferit nimeni materiale de la primul si al doilea show, si nici nu ne-a invitat...

nu putem sa luam la rand pe toata lumea sa intrebam daca au materiale de la diverse manifestari
dupa cum ai vazut, ne ofera userii materiale de la manifestari, de la fata locului, si din strainatate chiar.

asa ca rugam inca o data ca cei care au orice materiale sa ne trimita...

si asa, zii daflyer...
aveai materiale si nu spuneai nimic...
lasa ca te prind eu... :lol:

Piry 15-04-05 16:01

ce urat ie afisu bai frate :?

ffocus 15-04-05 16:06

:lol: :lol: masini si motocilete... TARE

...chiar ca e urat...shit...macar daca nu ai habar te inspiri din ce se face pe afara

karvasanu 15-04-05 18:04

cat tine ??? cateva zile sau numa pe 24 :?: io o sa vin sa fac ceva poze din nou :lol: poate k o sa va intereseze ... ar fi bine daca as face rost si de ceva acreditare sau ceva sa pot sa ma apropiu de treaba :twisted: dak fac rost de acreditare vin si cu camera ... poate o sa fac si un scurt filmuletz :lol:

lowrider 15-04-05 19:14

1 Attachment(s)
Poate schimba si greseala din afis..\"motocilete\"? :lol:

NEo007RX4 15-04-05 22:50

imi spuneti si mie va rog cam pe la ce ora va incepe? ca sunt tare curios. sunt din arad si o sa vin :D

rttt_GIA 15-04-05 23:29

1 Attachment(s)
domnisoara nu e cea de la prisma care a facut \"senzatie\"? :flower:

daflyer_oradea 16-04-05 01:05

Ba da, a combinat-o ervin pe acolo :D
Si da, am ceva poze de la crazy I si crazy II...tre sa le caut pe cd-uri.De fapt de la crazy II am si o caseta de 60 de minute, inca neprocesata pe calulator, deja de aproape 9 luni...
Apropo, istorie: crazy I a avut oc anul trecut pe la sfarsitul lui mai, cu o particiare nu prea numeroasa, de, ca la inceput...vreo 15 masini tunate...si putini spetatori.
A urmat crazy II pe la sfarsitul lui iulie (parca), deja au venit si baietii de la kid, de la arad...(multi stiu porsche-ul ala galben, care acum e in bucuresti) si inca de prin zonele limitrofe, deja vreo 25-30 de masini si multa multa lume...
Iar Crazy III a ajuns si pe 4tuning.
Daca e vorba de acreditare sau ceva...eu ii cunosc pe baieti si nu imi trebuie nici o acreditare...
Daca va intereseaza, pot sa iau niste asa-zise interviuri, poze si...tot tacamu...Si cum banuiesc ca va intereseaza....
Eventual, Gratziane, lasa u-mi un pm cam cu ce ar interesa pe 4tuning...si ma descurc eu mai departe :)
Nu as fi naspa daca m-ati face corespondent... :D
A...azi, sambata e raliul de la Cetariu, poate ajung si pe acolo.


All times are GMT +2. The time now is 17:57.

- Copyright 2024 4Tuning