![]() |
Noul Tutankamon?!..ehe..ar fi vrut saracu'ala de egiptean sa aiba si plasma cu dvd...
3 Attachment(s)
Iaca unele ceremonii care se-ntorc in timp...asemenea modei la textile si incaltaminte...:lol:
Pana la urma avea dreptate proaspatul student de la drept ce ne recomanda sa mai rasfoim cateva almanahe...gasesti lucruri interesante p-acolo...:lol: |
Re: Noul Tutankamon?!..ehe..ar fi vrut saracu'ala de egiptean sa aiba si plasma cu dv
vai doamne ce oameni..la ce folos..in cateva zile va fi spart mormantu :|
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:15. |
- Copyright 2026 4Tuning