Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Noul Tutankamon?!..ehe..ar fi vrut saracu'ala de egiptean sa aiba si plasma cu dvd... (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/47107-noul-tutankamon-ehe-vrut-saracuala-egiptean-aiba-plasma-dvd.html)

lascarica 26-07-07 02:19

Noul Tutankamon?!..ehe..ar fi vrut saracu'ala de egiptean sa aiba si plasma cu dvd...
 
3 Attachment(s)
Iaca unele ceremonii care se-ntorc in timp...asemenea modei la textile si incaltaminte...:lol:
Pana la urma avea dreptate proaspatul student de la drept ce ne recomanda sa mai rasfoim cateva almanahe...gasesti lucruri interesante p-acolo...:lol:

Eugen_TL 26-07-07 02:52

Re: Noul Tutankamon?!..ehe..ar fi vrut saracu'ala de egiptean sa aiba si plasma cu dv
 
vai doamne ce oameni..la ce folos..in cateva zile va fi spart mormantu :|


All times are GMT +2. The time now is 20:15.

- Copyright 2026 4Tuning