![]() |
Cumpar Subwoofer
Cumpar subwoofer minim 500RMS
Exclus Tuburi... Exclus (Alpine, Blaupunkt, Magnat, MNC, SAL, Mac Audio, Infinity, Sony (mai ales) sau mai stiu eu ce pocnitori de no name-uri)... De preferinta cu incinta, dar nu obligatoriu. Nu va asteptati sa dau sute de ron pe ce nu face. Sa fie in stare buna de functionare, capabil de proba. Multzam. Astept chiar si ofertele comerciantilor cu firma (daca aveti liste cu preturi puteti sa le trimiteti pe mailul de mai jos) As prefera sa postati marca, modelul si pretul final (fara alte detalii daca se poate - mi-ar usura cautarea, nu altceva) Contact: -------- Y!Messenger: poweredbysparco E-Mail: [email protected] Veve. |
Re: Cumpar Subwoofer
DIf-uri fara incinta de la HERTZ:
HERTZ ES-250 250 RON HERTZ ES-250 DOUBLE VC 380 RON HERTZ ES-300 320 RON HERTZ ES-380 400 RON Contact: 0722.374.681 |
Re: Cumpar Subwoofer
Quote:
Sunt noi? De curiozitate... |
Re: Cumpar Subwoofer
Absolut... vezi www.priceless.ro/oferta o zi buna!
|
Re: Cumpar Subwoofer
up... anunt inca valabil.
|
Re: Cumpar Subwoofer
1 Attachment(s)
am eu o lada cu plexic HIFONICS cu doua difuri de 450W rms 4 ohmi fiecare, 350E
|
Re: Cumpar Subwoofer
Mersi de oferta DaniG.. nu sunt interesat.
|
Re: Cumpar Subwoofer
Anunt inca valabil... As prefera Hertz ES380... daca are cineva
|
Re: Cumpar Subwoofer
1 Attachment(s)
Ground Zero 30SPL cu incinta ..... 1 luna vekime... motivu vanzari vreau cva mai mare ..
tel:0767670496 id alexxu29 pretz 650 ron |
Re: Cumpar Subwoofer
Am un RE audio SE de 15" , D4 , putin folosit, garantie 2 ani, pret 10 mil;)
https://forum.4tuning.ro/553-subwoofere-auto/101192-re-audio-15-dual-4-a.html |
Re: Cumpar Subwoofer
1 Attachment(s)
Subwoofer Jensen Audio SUA 400w rms, 2x12"-- garantie 1 an - 500 ron
|
Re: Cumpar Subwoofer
Vezi daca te intereseaza asta: https://forum.4tuning.ro/553-subwoofere-auto/101258-vand-woofer-1000w-rms.html
1000W RMS reali si 3000W max, 600ron in cutie si 550 fara cutie. Are 22Kg toata jucaria :D |
Re: Cumpar Subwoofer
saracul om,daca din august 2007 nu si-a gasit subwoofer...dar mai oferiti-i cateva pooate se decide :)
|
Re: Cumpar Subwoofer
noroc ca e gratis anuntul
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:02. |
- Copyright 2026 4Tuning