Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Subwoofere auto (https://forum.4tuning.ro/553-subwoofere-auto.html)
-   -   Cumpar Subwoofer (https://forum.4tuning.ro/553-subwoofere-auto/46919-cumpar-subwoofer.html)

Veve 24-07-07 09:43

Cumpar Subwoofer
 
Cumpar subwoofer minim 500RMS

Exclus Tuburi...
Exclus (Alpine, Blaupunkt, Magnat, MNC, SAL, Mac Audio, Infinity, Sony (mai ales) sau mai stiu eu ce pocnitori de no name-uri)...

De preferinta cu incinta, dar nu obligatoriu. Nu va asteptati sa dau sute de ron pe ce nu face. Sa fie in stare buna de functionare, capabil de proba. Multzam.

Astept chiar si ofertele comerciantilor cu firma (daca aveti liste cu preturi puteti sa le trimiteti pe mailul de mai jos)

As prefera sa postati marca, modelul si pretul final (fara alte detalii daca se poate - mi-ar usura cautarea, nu altceva)


Contact:
--------
Y!Messenger: poweredbysparco
E-Mail: [email protected]



Veve.

1nS4n3 24-07-07 16:54

Re: Cumpar Subwoofer
 
DIf-uri fara incinta de la HERTZ:

HERTZ ES-250 250 RON
HERTZ ES-250 DOUBLE VC 380 RON
HERTZ ES-300 320 RON
HERTZ ES-380 400 RON

Contact: 0722.374.681

Veve 24-07-07 19:02

Re: Cumpar Subwoofer
 
Quote:

Originally Posted by 1nS4n3 (Post 1011714)
DIf-uri fara incinta de la HERTZ:

HERTZ ES-250 250 RON
HERTZ ES-250 DOUBLE VC 380 RON
HERTZ ES-300 320 RON
HERTZ ES-380 400 RON

Contact: 0722.374.681


Sunt noi? De curiozitate...

1nS4n3 24-07-07 19:04

Re: Cumpar Subwoofer
 
Absolut... vezi www.priceless.ro/oferta o zi buna!

Veve 26-07-07 15:54

Re: Cumpar Subwoofer
 
up... anunt inca valabil.

DaniG 26-07-07 16:05

Re: Cumpar Subwoofer
 
1 Attachment(s)
am eu o lada cu plexic HIFONICS cu doua difuri de 450W rms 4 ohmi fiecare, 350E

Veve 26-07-07 16:06

Re: Cumpar Subwoofer
 
Mersi de oferta DaniG.. nu sunt interesat.

Veve 28-07-07 17:53

Re: Cumpar Subwoofer
 
Anunt inca valabil... As prefera Hertz ES380... daca are cineva

alexxu29 11-01-09 22:18

Re: Cumpar Subwoofer
 
1 Attachment(s)
Ground Zero 30SPL cu incinta ..... 1 luna vekime... motivu vanzari vreau cva mai mare ..
tel:0767670496
id alexxu29
pretz 650 ron

raidaru 12-01-09 11:37

Re: Cumpar Subwoofer
 
Am un RE audio SE de 15" , D4 , putin folosit, garantie 2 ani, pret 10 mil;)
https://forum.4tuning.ro/553-subwoofere-auto/101192-re-audio-15-dual-4-a.html

dj_ice 12-01-09 18:33

Re: Cumpar Subwoofer
 
1 Attachment(s)
Subwoofer Jensen Audio SUA 400w rms, 2x12"-- garantie 1 an - 500 ron

ziemenz 13-01-09 10:36

Re: Cumpar Subwoofer
 
Vezi daca te intereseaza asta: https://forum.4tuning.ro/553-subwoofere-auto/101258-vand-woofer-1000w-rms.html
1000W RMS reali si 3000W max, 600ron in cutie si 550 fara cutie. Are 22Kg toata jucaria :D

margineanu ovidiu 14-01-09 08:32

Re: Cumpar Subwoofer
 
saracul om,daca din august 2007 nu si-a gasit subwoofer...dar mai oferiti-i cateva pooate se decide :)

ugod 16-01-09 11:47

Re: Cumpar Subwoofer
 
noroc ca e gratis anuntul


All times are GMT +2. The time now is 00:02.

- Copyright 2026 4Tuning