![]() |
noua achizitie
1 Attachment(s)
noul nr. de imatriculare.. CT-80-SPE.....
Tre' sa-i pun jante. |
Re: noua achizitie
misto A8'u.ceva poze mai ai??
detalii motor,putere,etc. vad ca nu e quattro.gresesc? |
Re: noua achizitie
e quattro.
nam av timp sai mai fac poze..lam luat de curand.. |
Re: noua achizitie
motor 3.300 TDI.V8..224.CP.
|
Re: noua achizitie
so stapanesti sanatos si la cati mai multi km si fara accidente ...
|
Re: noua achizitie
multumesc......de asemenea...
|
Re: noua achizitie
arata foarte bine. s-o stapanesti sanatos. mai pune cateva poze :)
|
Re: noua achizitie
mashinutza arata bn rau da i-ar folosi alte jante alea sunt cam nashpa
|
Re: noua achizitie
3.3TDi e V8? Si daca ar fi quattro nu cumva ar trebui sa aiba sigla quattro pe grila in fata? ca toate modelele?
|
Re: noua achizitie
3.3 tdi e v8. Si e quattro standard.. Motorul asta se preteaza f bine la o resoftare :D.. si nu numai
|
Re: noua achizitie
frumoasa masina:P asteptam poze si modificari:P
|
Re: noua achizitie
mai pune si u poze sa vedem si noi..
|
Re: noua achizitie
I-am schimbat jantele,am pus spitate originale ..o sa revin si cu poze noi..
|
Re: noua achizitie
Apropos...i-am pus sigla de Quattro din grila fatza,cea veche mi-i sa furat....
|
Re: noua achizitie
Quote:
Felicitari proprietarului,o masina de vis. Ai grija de ea.Bafta!;) |
| All times are GMT +2. The time now is 11:39. |
- Copyright 2026 4Tuning