Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Audi (https://forum.4tuning.ro/117-masina-mea-audi.html)
-   -   noua achizitie (https://forum.4tuning.ro/117-masina-mea-audi/46655-achizitie.html)

Unq_jon 20-07-07 16:23

noua achizitie
 
1 Attachment(s)
noul nr. de imatriculare.. CT-80-SPE.....
Tre' sa-i pun jante.

Cristy65 20-07-07 17:50

Re: noua achizitie
 
misto A8'u.ceva poze mai ai??

detalii motor,putere,etc.
vad ca nu e quattro.gresesc?

Unq_jon 20-07-07 17:53

Re: noua achizitie
 
e quattro.
nam av timp sai mai fac poze..lam luat de curand..

Unq_jon 20-07-07 17:55

Re: noua achizitie
 
motor 3.300 TDI.V8..224.CP.

rider on wheel 21-07-07 10:41

Re: noua achizitie
 
so stapanesti sanatos si la cati mai multi km si fara accidente ...

Unq_jon 21-07-07 13:26

Re: noua achizitie
 
multumesc......de asemenea...

andreiu21ct 24-07-07 00:47

Re: noua achizitie
 
arata foarte bine. s-o stapanesti sanatos. mai pune cateva poze :)

Stefan205 11-09-07 13:23

Re: noua achizitie
 
mashinutza arata bn rau da i-ar folosi alte jante alea sunt cam nashpa

Bejdesign 16-09-07 23:27

Re: noua achizitie
 
3.3TDi e V8? Si daca ar fi quattro nu cumva ar trebui sa aiba sigla quattro pe grila in fata? ca toate modelele?

Bemelo 17-09-07 17:53

Re: noua achizitie
 
3.3 tdi e v8. Si e quattro standard.. Motorul asta se preteaza f bine la o resoftare :D.. si nu numai

bozo 18-09-07 19:18

Re: noua achizitie
 
frumoasa masina:P asteptam poze si modificari:P

miha38 25-10-08 10:16

Re: noua achizitie
 
mai pune si u poze sa vedem si noi..

Unq_jon 25-10-08 15:30

Re: noua achizitie
 
I-am schimbat jantele,am pus spitate originale ..o sa revin si cu poze noi..

Unq_jon 25-10-08 15:33

Re: noua achizitie
 
Apropos...i-am pus sigla de Quattro din grila fatza,cea veche mi-i sa furat....

CoSmIn-CMN 27-08-09 11:44

Re: noua achizitie
 
Quote:

Originally Posted by Bejdesign (Post 1104205)
3.3TDi e V8? Si daca ar fi quattro nu cumva ar trebui sa aiba sigla quattro pe grila in fata? ca toate modelele?

Sigla QUATTRO poate fi si desfacuta(ciordita,furata)foarte usor,in circa 10 secunde ai ramas fara ea...
Felicitari proprietarului,o masina de vis.
Ai grija de ea.Bafta!;)


All times are GMT +2. The time now is 11:39.

- Copyright 2026 4Tuning