Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bacau (https://forum.4tuning.ro/80-bacau.html)
-   -   liniutze in bacau... (https://forum.4tuning.ro/80-bacau/4661-liniutze-bacau.html)

AlecsRo 06-04-05 16:44

am sa dau si eu weekendul viitor (nu asta care vine) prin bacau si sper sa am cu cine da o liniuta :roll:

aleks 07-04-05 07:13

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"AlecsRo\"
am sa dau si eu weekendul viitor (nu asta care vine) prin bacau si sper sa am cu cine da o liniuta :roll:

gaz sa ai , ca liniute ai cu cine :lol:

cristi_407 11-04-05 14:22

AlecsRo ai fost in Bacau?Ai gasit ceva daca ai fost?

AlecsRo 11-04-05 14:27

nu am fost.. weekendul asta merg.. sper sa gasesc cativa curajosi :D daca nu, ma alerg singur, am mai zis.. veniti seara si daca vedeti o astra verde cu geamuri negre care face slalom printre masini, eu sunt :peace:

SFW 11-04-05 16:42

AlecsRo, in ce zi anume ... sa stiu... sa-mi pun benzina :D
E mai rau in ultimul timp prin bacau ca pe unde se faceau playuri acu ceva timp (pe centru) e garda tot timpul ... da daca e ceva ne gasim si mergem in alt loc.
Da ce poate masina ... ca daca e 2.0d stock ... :P tre sa-ti gasesc pe altul

cristi_407 12-04-05 09:36

AlecsRo de ce ai asa mare incredere in masina ta?Nu mi se pare un motor asa de puternic ca sa poti spune lucruri asa de curajoase...

AlecsRo 12-04-05 09:57

ziceam si eu sa ma dau cu cineva, asa de distractie.. vad ca voi o luati in serios.. oricum o sa vin si cu laguna lu taica-meau de 2.0 benzinar, poate fac fatza :wink:

aleks 12-04-05 10:04

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"SFW\"
E mai rau in ultimul timp prin bacau ca pe unde se faceau playuri acu ceva timp (pe centru) e garda tot timpul ...

s-a schimbat comandantul politiei,e detasat din iasi, si din cate am inteles omul traieste cu senzatia ca aici la bacau e dezastru, se omoara oamenii intre ei cu masinile la curse... daca ar sti el ce liniste e in bacau din pacate...

SFW 12-04-05 10:15

Hmmmmmm sabotaj? Poate a fost trimis special pt asta :lol:
:oops: :oops:

AlecsRo 12-04-05 10:17

lasa ca gasim noi un loc ferit :wink: .. oricum stabilim cand ne intalnim

aleks 12-04-05 10:17

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"SFW\"
Hmmmmmm sabotaj? Poate a fost trimis special pt asta :lol:
:oops: :oops:

pai nu cred ca se deranjeaza cineva numai pentru atat, nu suntem noi chiar asa de interesanti...

SFW 12-04-05 10:20

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"AlecsRo\"
ziceam si eu sa ma dau cu cineva, asa de distractie.. vad ca voi o luati in serios.. oricum o sa vin si cu laguna lu taica-meau de 2.0 benzinar, poate fac fatza :wink:

Glumeam si noi. Pai daca vii cu laguna lui taica-tu te poti da cu cristi ... si el e tot 2.0 benzina. Daca nu ii este frica lui cristi :twisted:
Chiar, avem si o laguna facut in bacau de 2.0 ... poate ii facem poze cristi.

codrin44 12-04-05 11:50

ne-am putea da pe Calea Moinesti,soseaua e buna si nu sunt pietoni sau intersectii pana la Peco.Doar ca am disponibil un 1.7TD de 1800...Kg. :?

aleks 12-04-05 12:06

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"codrin44\"
ne-am putea da pe Calea Moinesti,soseaua e buna si nu sunt pietoni sau intersectii pana la Peco.Doar ca am disponibil un 1.7TD de 1800...Kg. :?

da e o idee buna, daca veniti de pe pod cu viteza va ia numai bine radarul...
cel mai bine e dupa metro, e in afara localitatii, 4 benzi, relativ liber in anumite perioade, nu tu pietoni, cladiri, si pana la balcescu sunt 2 km

codrin44 12-04-05 12:16

Re:
 
[/quote]
da e o idee buna, daca veniti de pe pod cu viteza va ia numai bine radarul...[/quote]
pei ne uitam intai,desi ideea ta e buna,drum national.....100km/h legal....
problema e ca ce facem acum e asociere in vederea comiterii de infractiuni la regimul circulatiei....asa ca ar trebui sa aducem precizari ca e vorba despre un NFSU2 ,in retea.
poate ne adunam sambata asta pe undeva ...numa' la \"statuie\"nu....:D
ok?


All times are GMT +2. The time now is 14:06.

- Copyright 2024 4Tuning