Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piatra-Neamt (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt.html)
-   -   Curse in noapte (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt/46554-curse-noapte.html)

Ali_ump 19-07-07 11:14

Curse in noapte
 
https://www.4tuning.ro/Revista-4Tunin...ub-Decrete.asp



maD_angel 19-07-07 12:34

Re: Curse in noapte
 
Mmdap , mi'a placut ce am citit pe'acolo. Mare grija la "curcani" ca 2 ani mi se pare cam mult !!! Ne vedem la Botosani pe 26 august, poate dupa ce se termina ce e legal ,trecem si la ilegal:x ...asta ramane de vazut...mai multe o sa vb cu Ali_ump .:lol: Bafta !!!

Ali_ump 19-07-07 19:12

Re: Curse in noapte
 
Quote:

Originally Posted by maD_angel (Post 1005103)
Mmdap , mi'a placut ce am citit pe'acolo. Mare grija la "curcani" ca 2 ani mi se pare cam mult !!! Ne vedem la Botosani pe 26 august, poate dupa ce se termina ce e legal ,trecem si la ilegal:x ...asta ramane de vazut...mai multe o sa vb cu Ali_ump .:lol: Bafta !!!

Da nu ai vaz ce scrie ...e mai mult de prin filme ...decretu ala ...dar na ...este ....
E oficial pe 26 la Botosani? Poti confirma?

maD_angel 25-07-07 11:01

Re: Curse in noapte
 
Quote:

Originally Posted by Ali_ump (Post 1005719)
Da nu ai vaz ce scrie ...e mai mult de prin filme ...decretu ala ...dar na ...este ....
E oficial pe 26 la Botosani? Poti confirma?

Scuze da intarzierea rasp.... Azi trebuie sa ma duc sa vad daca e concesionata aceea parcare si sa stabilim traseul de deplasare in coloana. Eu zic ca se rezolva si totul va BINE !!!

CastorX 25-07-07 12:40

Re: Curse in noapte
 
off , ce pusca mea , cine face articolele astea frate ? dooooamne Fast and Furios e de vina :) si oleaca din NFS :P da ce sa mai zicem :)) NO COMMENT

Bobyo 25-07-07 12:54

Re: Curse in noapte
 
Is de vina reclamantzii :) ca si faza din ceahlaul :). Respect

Ali_ump 26-07-07 19:20

Re: Curse in noapte
 
Yep ...cam asa e ...


All times are GMT +2. The time now is 22:02.

- Copyright 2026 4Tuning