![]() |
Curse in noapte
|
Re: Curse in noapte
Mmdap , mi'a placut ce am citit pe'acolo. Mare grija la "curcani" ca 2 ani mi se pare cam mult !!! Ne vedem la Botosani pe 26 august, poate dupa ce se termina ce e legal ,trecem si la ilegal:x ...asta ramane de vazut...mai multe o sa vb cu Ali_ump .:lol: Bafta !!!
|
Re: Curse in noapte
Quote:
E oficial pe 26 la Botosani? Poti confirma? |
Re: Curse in noapte
Quote:
|
Re: Curse in noapte
off , ce pusca mea , cine face articolele astea frate ? dooooamne Fast and Furios e de vina :) si oleaca din NFS :P da ce sa mai zicem :)) NO COMMENT
|
Re: Curse in noapte
Is de vina reclamantzii :) ca si faza din ceahlaul :). Respect
|
Re: Curse in noapte
Yep ...cam asa e ...
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:02. |
- Copyright 2026 4Tuning