![]() |
Ce parere aveti despre Clarion DB348
Eu acum pe masina am un Sony dcxr 3300 si nu imi place k nu vrea decat Trax Data sau dastea, dak bag altceva la un moment dat incepe sa sara CD, si m-am gandit sa il schimb cu un Clarion adica DB 348.Astept sfaturi.
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:35. |
- Copyright 2026 4Tuning