Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Unitati de bord si surse (https://forum.4tuning.ro/386-unitati-bord-surse.html)
-   -   Ce parere aveti despre Clarion DB348 (https://forum.4tuning.ro/386-unitati-bord-surse/4628-parere-aveti-clarion-db348.html)

MC Mate 09-04-05 23:15

Ce parere aveti despre Clarion DB348
 
Eu acum pe masina am un Sony dcxr 3300 si nu imi place k nu vrea decat Trax Data sau dastea, dak bag altceva la un moment dat incepe sa sara CD, si m-am gandit sa il schimb cu un Clarion adica DB 348.Astept sfaturi.


All times are GMT +2. The time now is 19:35.

- Copyright 2026 4Tuning