Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Volkswagen (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen.html)
-   -   masinuta mea polo GTI (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen/46157-masinuta-mea-polo-gti.html)

bockalinda 14-07-07 17:28

masinuta mea polo GTI
 
sal all!
Sunt si eu nou pe forum si am cateva intrebari :
Am facut si eu acum o luna 18 ani si mi-am comandat un vw polo gti ce sfaturi aveti pt mine find incepator cu o masina asa puternica?
Aproximativ cam cate polo gti sunt in romania ?

dubmaniacks 15-07-07 01:15

Re: masinuta mea polo GTI
 
Salut.In orice caz!Esti pe calea ceea buna.Volkswagen + Polo + Gti.Stii ce inseamna?O sa ti se faca pielea de gaina!Sa auzi cum suna!Si partea buna!Cum merge!Ce sfat vrei sa auzi?Sa nu te apuci de manere cromate si oglinzi!Un set de jante!Folie sau chiar geamurile ionizate!Dar spune-mi si mie ce culoare o sa fie?Cred ca toti vor sa stie.Da.Am si uitat.Sa ne spui si noua cand ai masina.Si cel mai important!POZE!

Salut.

Bigu 15-07-07 17:43

Re: masinuta mea polo GTI
 
Quote:

Originally Posted by zib3r (Post 998086)
...manere cromate....

adica?

revin ontopic:
super tare! fiind incepator sa ai mare grija cu pedala ca o sa fuga de sub tine masina! este o adevarata racheta! fa-i rodajul cum trebuie!
probleme o sa intalnesti la receptia radio si la citirea cdurilor(schimba headunitul) si la tamponul motorului(evita pe cat posibil toate gropile, de stricat tot se va strica dar mai tarziu)
per total e criminala masinutza!
ce culoare va fii? in cate usi? ce culoare va fii interiorul?

bockalinda 16-07-07 13:43

Re: masinuta mea polo GTI
 
2 Attachment(s)
:D Culoare este rosie , masinuta este in 4 usi in rest e aproape full option fara piele si gprs . hai k pun si niste poze. Si cred k va ajunge prin septembrie (pe la jumatea luni):evil:

Bigu 16-07-07 13:48

Re: masinuta mea polo GTI
 
ai luat-o cu spoilere de polo cup?

bockalinda 16-07-07 13:51

Re: masinuta mea polo GTI
 
eu am luato cu tot ce am putut sa pun optional pe ia din fabrica nu stiu sa-ti spun ce fel d spoiler are dar cred k e cel care se vede in majoritatea pozelor cu polo gti dupa net.
Cam cat mar costa un tunning pt masinuta asta? un bodykit ceva...

Bigu 16-07-07 14:03

Re: masinuta mea polo GTI
 
1 Attachment(s)
bodykit e numa cel de polo cup. adaosuri de spoilere gasesti la ABT, JEDESIGN das cam nasoale.pleoape,praguri,eleroane jedesign. nu au aparut altele ca este destul de noua masinutza. daca ai luat-o cu ce ai putut, nu o sa arate asa, o sa arate cam asa:

bockalinda 16-07-07 14:06

Re: masinuta mea polo GTI
 
da intradevar ai dreptate cu poza dar eu nu o aveam pe asta so pun pe forum ;)

radub 16-07-07 15:03

Re: masinuta mea polo GTI
 
Quote:

Originally Posted by bockalinda (Post 1000229)
full option fara piele si gprs

gprs :weirdface ...GPS

dubmaniacks 16-07-07 15:10

Re: masinuta mea polo GTI
 
Quote:

Originally Posted by radub (Post 1000384)
gprs :weirdface ...GPS

hai ma nu fii rau!!!

bockalinda 16-07-07 15:16

Re: masinuta mea polo GTI
 
:???: nu stiam k se numeste topicul hai sa vedem care stie mai bine sa scrie :P

naka66vio 16-07-07 15:52

Re: masinuta mea polo GTI
 
e cineva pe aici care are o astefel de masina si poate sa spuna evxact cum se comporta si ce parere are?pt ca si eu sunt interesat de polo gti si as dori parerea unuia care macar sa plimbat cu ea

Bigu 16-07-07 16:26

Re: masinuta mea polo GTI
 
eu am polo 1.4 si am condus polo gti. este o diferenta colosala! merita toti banii!!! are acceleratie, franare f buna , intr-un cuvant BESTIALA

TIR 16-07-07 16:31

Re: masinuta mea polo GTI
 
:evil:
Quote:

Originally Posted by Bigu (Post 1000274)
bodykit e numa cel de polo cup. adaosuri de spoilere gasesti la ABT, JEDESIGN das cam nasoale.pleoape,praguri,eleroane jedesign. nu au aparut altele ca este destul de noua masinutza. daca ai luat-o cu ce ai putut, nu o sa arate asa, o sa arate cam asa:


ABT si JeDesign nasoale ? Hai ca ai dat cu bata in balta cand asita sunt cei mai ai draq tuneri... din Germania...

Plus ca ABT e tuner oficial VW... Hai sa iti arat passatul meu si mai vb dak fac chestii nasoale. Ca sunt ff scume e alt ceva.

Cel mai interesant ar fi sa ii schimbi spoilerele cu unele de POLO CUP :) bafta

Bigu 16-07-07 18:17

Re: masinuta mea polo GTI
 
tinere domn, aici e vorba despre un polo, nu de passatul tau. abt stiu ca e tuner oficial. te rog frumos cauta pe internet accesorii pt polo 9n3 la abt si jedesign si vezi ce gasesti si dupaia argumenteaza cine da cu batul in balta, pana ce te lamuresti stai jos!


All times are GMT +2. The time now is 14:14.

- Copyright 2024 4Tuning