![]() |
Sistemele noastre audio
Pe forum-ul nostru din ploiesti nu am gasit ceva de genul acesta, asa ca m-am gandit sa deschid un Thread cu aceasta tema.
|
Re: Sistemele noastre audio
ups, se pare ca nu am cautat eu prea bine. se mai intampla!
|
Re: Sistemele noastre audio
uite un topic asemenator
https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/31594-dbdrag-sisteme-audio.html .. exprima-te aici :-P |
| All times are GMT +2. The time now is 13:12. |
- Copyright 2026 4Tuning