Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   [VAND] Nokia 6170 (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/46005-vand-nokia-6170-a.html)

andrey2003 12-07-07 23:09

[VAND] Nokia 6170
 
Vand Nokia 6170.. pachet complet cu cutie, tot.. telefonul nu e al meu.. un prieten m-a rugat sa il pun pe net.. crede ca mai are si garantie vreo luna.. arata bine telefonul.. Pentru mai multe detalii sunati.. ;)


Telefon: 0727 227 614

andrey2003 13-07-07 11:41

Re: [VAND] Nokia 6170
 
Pret: 2,5 milioane

andrey2003 15-07-07 14:13

Re: [VAND] Nokia 6170
 
up.......................


All times are GMT +2. The time now is 00:12.

- Copyright 2026 4Tuning