Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Bmw (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw.html)
-   -   am de gand un 318TDS ..94-95.. ma sfatuiti? (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw/45825-gand-318tds-94-95-sfatuiti.html)

cobrelu 10-07-07 18:25

am de gand un 318TDS ..94-95.. ma sfatuiti?
 
salutare bmw istilor..eu sunt unu dintre voi ..la inceput, e adevarat, si neavand cine stie ce bani .... oricum ma duc in strainatate si nu vreau sa vin cu mana goala... cum motorasele pe benzina papa cam multicel .. am de gand un 318TDS..
din 94-95-96 eventual
ce parere aveti de moatoare
daca iau unu pe la 200.ooo km... cat ma mai tine...
sunt fiabile motoarele ..ca asta ma intereseaza..sa nu schimb pompe si draci pe ea dupaia...
piese gasesc relativ usor (pentru motor)
in rest...orice sfat...e binevenit...

cobrelu 22-01-09 17:30

Re: am de gand un 318TDS ..94-95.. ma sfatuiti?
 
se poate inchide...am achizitionat un 318is ... se poate vedea la semnatura


All times are GMT +2. The time now is 18:53.

- Copyright 2026 4Tuning