![]() |
Urs la pret rezonabil....Help.!!!
Salut baieti..
Vroiam sa imi iau un urs cu motor mai mic un 318I 320I ideea este ca dispun de fonduri destul de mici aproximativ 2000 -2200 E .parinti mei au avut 2 bmw -uri un 525 si un 520 -rechin ambele sunt indragostit de BMW-uri de la o varsta frageda dar nu am avut bani pentru a-mi achizitiona unu ...ajutati-ma va rog astept ofertele voastre |
Re: Urs la pret rezonabil....Help.!!!
cauta la bazar sunt cateva la bani astia ;)
|
Re: Urs la pret rezonabil....Help.!!!
Da dar tot ce am gasit am fost un BMW ..o coaja de masina cu un chich de tuning si nici macar nu pornea ...nu sunt pretentios ...la bani astia inteleg ca nu prea am ce sa gasesc dar macar motoru sa mearga ca tinichigeria se facce mult mai usor plus de astea seriile sunt varza varza.
|
Re: Urs la pret rezonabil....Help.!!!
dute si u in targ ..poate ai noroc akolo..chiar dac o sa`ti ceara un pret mai mare, poti sa negociezi + ca vezi marfa live ...
|
Re: Urs la pret rezonabil....Help.!!!
salut mai vrei urs ? dami add [email protected] sa ati arat una draguta si le pret bun zic eu
|
Re: Urs la pret rezonabil....Help.!!!
ce ai facut man ti-ai luat pana la urma ?
|
Re: Urs la pret rezonabil....Help.!!!
Si eu caut unul la 2000 - 2500 e
|
Re: Urs la pret rezonabil....Help.!!!
salut......as vrea si eu un ursulet nu cine jtie exact cum zicea si b-94-ban..eu am avut o nova gt 1.6 am modificat`o cu kit tunning si motor si tot si am vandut`o si am un buget ceva de genu 2500-2700 de euro...ma puteti ajuta si p mine...nu vreau cine stie ce..prefer ursuletu din 86....va multumesc anticipat
|
Re: Urs la pret rezonabil....Help.!!!
Quote:
|
Re: Urs la pret rezonabil....Help.!!!
Quote:
Motorul ii mai faci o reparatie, cauta tabla sa fie buna ca aia e buba la o masina mai veche!......Parerea mea:-) |
Re: Urs la pret rezonabil....Help.!!!
Quote:
|
Re: Urs la pret rezonabil....Help.!!!
mi`am luat masina inter timp,orikum ms mult
|
Re: Urs la pret rezonabil....Help.!!!
Quote:
|
Re: Urs la pret rezonabil....Help.!!!
stiu in alba iulia unul de vanzare, arata destul de bine ,negru, bari galbene ,, 1,8 motor dar cu carburator, l-am vazut in piata vrea 2000 e ,in 2 usi.
Maine iti fac rost de nr de tel. Poate i fac si o poza si o pun. |
Re: Urs la pret rezonabil....Help.!!!
am omis : are sunet beton ,cu tub , 86 fabricatie
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:54. |
- Copyright 2026 4Tuning