![]() |
passat vs modeo
Am o mare dilema si nu stiu cum sa o rezolv. ma ajutati? Am cam 12.000 euro si nu stiu ce sa aleg intre passat si mondeo ghia.
Passatul ,in pretul asta ar fi cam din 2002-2003 si cam chel, iar mondeo, 2004 full de full. Astept pareri si sfaturi |
Re: passat vs modeo
mondeo pt ca e ghia si e o masina buna... decat passat chel...
|
Re: passat vs modeo
Mondeo , e mai nou mai bine dotat , nu vad nici un avantaj in a cumpara passat...
|
Re: passat vs modeo
Din mai multe motive mondeo(mai nou,mai dotat,distributie pe lant,mai frumos interiorul,mai puternic decat passatul)
|
Re: passat vs modeo
si eu tot pe mondeo as merge (in continuare!)
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:54. |
- Copyright 2026 4Tuning