Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Consiliere achizitie auto (https://forum.4tuning.ro/220-consiliere-achizitie-auto.html)
-   -   passat vs modeo (https://forum.4tuning.ro/220-consiliere-achizitie-auto/45809-passat-vs-modeo.html)

Madyyy 10-07-07 15:00

passat vs modeo
 
Am o mare dilema si nu stiu cum sa o rezolv. ma ajutati? Am cam 12.000 euro si nu stiu ce sa aleg intre passat si mondeo ghia.
Passatul ,in pretul asta ar fi cam din 2002-2003 si cam chel, iar mondeo, 2004 full de full.
Astept pareri si sfaturi

22VIN 10-07-07 16:25

Re: passat vs modeo
 
mondeo pt ca e ghia si e o masina buna... decat passat chel...

Cosmin255 11-07-07 10:12

Re: passat vs modeo
 
Mondeo , e mai nou mai bine dotat , nu vad nici un avantaj in a cumpara passat...

HOT 11-07-07 18:30

Re: passat vs modeo
 
Din mai multe motive mondeo(mai nou,mai dotat,distributie pe lant,mai frumos interiorul,mai puternic decat passatul)

teddy 11-07-07 18:41

Re: passat vs modeo
 
si eu tot pe mondeo as merge (in continuare!)


All times are GMT +2. The time now is 04:54.

- Copyright 2026 4Tuning