Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Skoda (https://forum.4tuning.ro/305-discutii-skoda.html)
-   -   Octavia (https://forum.4tuning.ro/305-discutii-skoda/45802-octavia.html)

Shellshock 10-07-07 14:13

Octavia
 
Am o intrebare.Un prieten are 1.90 si cand am fost la dealer si ne-am urcat intr-o skoda octavia 2 in spate nu a avut loc la cap dar acum si-a luat cineva octavia 2 rs si avea loc. E diferenta la apartamentu celor 2 masini??

central 10-07-07 14:38

Re: Octavia
 
nu nu este nicio diferenta....si eu am tot un 1.9 tdi si nu am probleme la capitolu spatiu...

rafaone 11-07-07 18:28

Re: Octavia
 
am o intrebare va rog ...vreau sa imi cumpar o octavia din 2001...motor 1800.....150cp....ma poate ajuta si pe mine cineva care stie cat consuma..urban,,,interurban si mixt??????????????va roggggggggg

rafaone 11-07-07 18:33

Re: Octavia
 
helpppppppp stie cineva un consum la o octavia din 2001,motor 1800,150cp.....please consum urban,interurban si mixt??????????

FreaK_Bv 13-07-07 00:44

Re: Octavia
 
Quote:

Originally Posted by rafaone (Post 992922)
helpppppppp stie cineva un consum la o octavia din 2001,motor 1800,150cp.....please consum urban,interurban si mixt??????????

daca vrei mai multe detalii despre Octavia 1 1.8 20V Turbo...private me!:)

xxdadixx 13-07-07 20:04

Re: Octavia
 
Ma ajuta cineva cu o poza cu Skoda Octavia culoare Candy White, nu RS, nu break, la o rezolutie cat de cat? Raman dator.

alexutzu07 13-07-07 23:36

Re: Octavia
 
incearca pe site-ul de la skoda, la configurarea masinii gasesti toate culorile...dar nu vei putea avea poza asa cum ti-o doresti dar se vede cat de cat cam cum arata:)

xxdadixx 13-08-07 21:00

Re: Octavia
 
Am vazut ca stergatorul de luneta e optional pentru octavia. Cine l-a comandat il foloseste des, adica e chiar asa de mare nevoie de el?

19tdi 13-08-07 22:05

Re: Octavia
 
eu nu ma comandat...si pe fiecare zi ce trece ma oftic mai tare ca nu mi-am pus...e ft util

FreaK_Bv 14-08-07 12:09

Re: Octavia
 
Quote:

Originally Posted by xxdadixx (Post 1045101)
Am vazut ca stergatorul de luneta e optional pentru octavia. Cine l-a comandat il foloseste des, adica e chiar asa de mare nevoie de el?

sincer pe timp de ploios si cand e praf, mizerie pe carosabil eu sincer il folosesc destul de des...;)) deci isi face banii;)

FreaK_Bv 14-08-07 12:09

Re: Octavia
 
Quote:

Originally Posted by xxdadixx (Post 996254)
Ma ajuta cineva cu o poza cu Skoda Octavia culoare Candy White, nu RS, nu break, la o rezolutie cat de cat? Raman dator.

daca vrei poze cu candy white dami un pm..;))

cos_calu 10-04-08 18:42

Re: Octavia
 
Quote:

Originally Posted by Shellshock (Post 990997)
E diferenta la apartamentu celor 2 masini??

:))) crek vroiai sa zici ampatament ..sau garsoniera? :))

vioami 11-04-08 12:02

Re: Octavia
 
Pentru xxdadixx. Eu am stergator si pot spune ca este util numai pe timp ploios. Mergi cu o masina fara si vezi cat este de util. Cel mai uitil este la mersul cu spatele daca te orientezi dupa oglinda interioara. Stima!


All times are GMT +2. The time now is 22:15.

- Copyright 2026 4Tuning