Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   vreau sa cumpar un golf 3 (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/45696-vreau-cumpar-golf-3-a.html)

uzzi_pmv 09-07-07 15:07

vreau sa cumpar un golf 3
 
Sal...vreau sa-mi iau si yo un golf 3, da' vreau sa-i schimb motoru neaparat cu un motor pe care sa pot sa-l duc la peste 200 de cai da-tzi-mi si mie sfaturi va rog frumos...thx anticipat:-)

CJ-01-WOB 10-07-07 19:23

Re: vreau sa cumpar un golg 3
 
cauta-ti un golf 3/vento vr6 si o sa fii multumit cu motorul de pe el !

uzzi_pmv 10-07-07 22:25

Re: vreau sa cumpar un golf 3
 
s-ar putea sa-mi ajunga 174 de cai....macar pentru inceput asha :D... merci pt informatzie;)...daca mai are cineva alte variante bagatzi aici pls...

bzsa 22-07-07 18:29

Re: vreau sa cumpar un golf 3
 
Quote:

Originally Posted by uzzi_pmv (Post 991819)
s-ar putea sa-mi ajunga 174 de cai....macar pentru inceput asha :D... merci pt informatzie;)...daca mai are cineva alte variante bagatzi aici pls...

cel de vr6 poti sa il duci linistit peste 200 de cp

uzzi_pmv 22-07-07 18:53

Re: vreau sa cumpar un golf 3
 
banuiam yo ;) ... da asha pentru cultura mea generala motoru asha din fabrica cu 174 de cai ai lui cam cat consuma daca stie cineva...thx:D

bzsa 22-07-07 18:57

Re: vreau sa cumpar un golf 3
 
Quote:

Originally Posted by uzzi_pmv (Post 1009392)
banuiam yo ;) ... da asha pentru cultura mea generala motoru asha din fabrica cu 174 de cai ai lui cam cat consuma daca stie cineva...thx:D

o sa iti caut exact datele de producator ca am de la vento cu ce a iesit din fabrica

vdub 22-07-07 20:07

Re: vreau sa cumpar un golf 3
 
pai daca il duci in 200 de cai o sa te cam arda...
de fapt o sa te arda shi cu 174 de cai - care by the way - sunt indeajuns.

brgds
edi

bzsa 22-07-07 21:26

Re: vreau sa cumpar un golf 3
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by rac3mast3r (Post 1009494)
pai daca il duci in 200 de cai o sa te cam arda...
de fapt o sa te arda shi cu 174 de cai - care by the way - sunt indeajuns.

brgds
edi

datele promise ,despre consum de la producator

sper ca se vede

bzsa 22-07-07 21:46

Re: vreau sa cumpar un golf 3
 
1 Attachment(s)
si tot date de la producator cu acceleartie si viteza maxima
pacat ca se vede asa rau dar sper sa fie de folos


All times are GMT +2. The time now is 15:31.

- Copyright 2026 4Tuning