![]() |
vreau sa cumpar un golf 3
Sal...vreau sa-mi iau si yo un golf 3, da' vreau sa-i schimb motoru neaparat cu un motor pe care sa pot sa-l duc la peste 200 de cai da-tzi-mi si mie sfaturi va rog frumos...thx anticipat:-)
|
Re: vreau sa cumpar un golg 3
cauta-ti un golf 3/vento vr6 si o sa fii multumit cu motorul de pe el !
|
Re: vreau sa cumpar un golf 3
s-ar putea sa-mi ajunga 174 de cai....macar pentru inceput asha :D... merci pt informatzie;)...daca mai are cineva alte variante bagatzi aici pls...
|
Re: vreau sa cumpar un golf 3
Quote:
|
Re: vreau sa cumpar un golf 3
banuiam yo ;) ... da asha pentru cultura mea generala motoru asha din fabrica cu 174 de cai ai lui cam cat consuma daca stie cineva...thx:D
|
Re: vreau sa cumpar un golf 3
Quote:
|
Re: vreau sa cumpar un golf 3
pai daca il duci in 200 de cai o sa te cam arda...
de fapt o sa te arda shi cu 174 de cai - care by the way - sunt indeajuns. brgds edi |
Re: vreau sa cumpar un golf 3
1 Attachment(s)
Quote:
sper ca se vede |
Re: vreau sa cumpar un golf 3
1 Attachment(s)
si tot date de la producator cu acceleartie si viteza maxima
pacat ca se vede asa rau dar sper sa fie de folos |
| All times are GMT +2. The time now is 15:31. |
- Copyright 2026 4Tuning