![]() |
imi explica si mie ce inseamna E21, E30, ....?
tot vad denumirile astea si nu imi dau seama de la ce provin :sad: . ma lamureste cineva? multumesc!
|
Re: imi explica si mie ce inseamna E21, E30, ....?
e 21 este rechinu iar e 30 ursuletu :D
|
Re: imi explica si mie ce inseamna E21, E30, ....?
Este ca un fel de serie a BMW-urilor .
|
Re: imi explica si mie ce inseamna E21, E30, ....?
Codul caroseriei este!!
|
Re: imi explica si mie ce inseamna E21, E30, ....?
va multumesc!
|
Re: imi explica si mie ce inseamna E21, E30, ....?
La fel cum la toyota, de ex corolla are codul de caroserie AE, sau la Nisan Sylvia codul de caroserie e SX, sau .... nu stiu ce ex sa mai dau. E un alt fel de numire (nu neaparat in sens comercial al produselor)
|
Re: imi explica si mie ce inseamna E21, E30, ....?
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:36. |
- Copyright 2026 4Tuning