Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Orice pana in 140cp (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/45614-pana-140cp.html)

Jimmy_slide 08-07-07 15:50

Orice pana in 140cp
 
Masina e cea din semnatura.Ma bag la orice pana in 140cp, in cazu in care la 140 de cai n-ai ceva de genu 800kg:lol: .Cine se baga?

B11EAU 09-07-07 08:50

Re: Orice pana in 140cp
 
Golf 5 2.0TDI masina este inca stock! Daca vrei astept pm!

adi01 15-07-07 18:26

Re: Orice pana in 140cp
 
eu am 120 CP ...si nu are 800 de kg masina :) ce spui? tu ai 130 :P

Jimmy_slide 15-07-07 18:45

Re: Orice pana in 140cp
 
cu golfu?:yikes: :-)

adi01 15-07-07 19:00

Re: Orice pana in 140cp
 
da cu golfu .. din 1979 .. era la moda paru ala maciuca si rotund si beach boys ROCK .. cand a fost nascuta .. Bmwu .. e in reparatii majore .. renforsari .. si modificari pentru un motor de 3.8 de M5 E34 340 CP .. asta daca ma inteleg la pret cu omu ... pt motor

Jimmy_slide 15-07-07 19:43

Re: Orice pana in 140cp
 
Dragutz bmw-u.N-ai 800 de kile, ai 700.Nush ce sa zic.Faza e k io am 1240, si doar 10 cai in plus:rolleyes2 Nush dak are rost.La caterinca dak e:-)

B-13-FFA 19-07-07 21:35

Re: Orice pana in 140cp
 
un clio de 110 cai? 950 kg

Jimmy_slide 20-07-07 01:18

Re: Orice pana in 140cp
 
combinatie:-) ce motor?pm

B-13-FFA 27-07-07 02:17

Re: Orice pana in 140cp
 
1.6 16v.... vezi k ti-am dat pm

Jimmy_slide 14-08-07 11:28

Re: Orice pana in 140cp
 
FFA, ai murit??:rolleyes2 :D nu mai vrea nimeni?

CicioNE 05-09-07 19:41

Re: Orice pana in 140cp
 
hgt motor???????daca da cine ti-o facut chip

Jimmy_slide 06-09-07 02:03

Re: Orice pana in 140cp
 
nu e hgt.N-am nici chip, da' caut:-)

TheMendacious 06-09-07 13:28

Re: Orice pana in 140cp
 
Fiatul lui jimmy fuge destul de bine ... cu mine a stat 1-a si a2-a , eu avand 150 de cai ... abia la a3-a m-am dus .


nu pot sa nu fiu carcotas , ori chip ori ceva ceva modificari sau poate sofer/masina uniti perfect ;)

Jimmy_slide 06-09-07 18:25

Re: Orice pana in 140cp
 
Quote:

Originally Posted by TheMendacious (Post 1084867)
Fiatul lui jimmy fuge destul de bine ... cu mine a stat 1-a si a2-a , eu avand 150 de cai ... abia la a3-a m-am dus .


nu pot sa nu fiu carcotas , ori chip ori ceva ceva modificari sau poate sofer/masina uniti perfect ;)

Mersi, mersi :oops:.Abia acum zici k ai 150 de cai ?:shock: :-). De ce ti-ai suspendat provocarea?

TheMendacious 07-09-07 01:15

Re: Orice pana in 140cp
 
Quote:

Originally Posted by Jimmy_slide (Post 1085533)
Mersi, mersi :oops:.Abia acum zici k ai 150 de cai ?:shock: :-). De ce ti-ai suspendat provocarea?

Schimbare de personaj ... ;)


All times are GMT +2. The time now is 20:08.

- Copyright 2026 4Tuning