![]() |
Orice pana in 140cp
Masina e cea din semnatura.Ma bag la orice pana in 140cp, in cazu in care la 140 de cai n-ai ceva de genu 800kg:lol: .Cine se baga?
|
Re: Orice pana in 140cp
Golf 5 2.0TDI masina este inca stock! Daca vrei astept pm!
|
Re: Orice pana in 140cp
eu am 120 CP ...si nu are 800 de kg masina :) ce spui? tu ai 130 :P
|
Re: Orice pana in 140cp
cu golfu?:yikes: :-)
|
Re: Orice pana in 140cp
da cu golfu .. din 1979 .. era la moda paru ala maciuca si rotund si beach boys ROCK .. cand a fost nascuta .. Bmwu .. e in reparatii majore .. renforsari .. si modificari pentru un motor de 3.8 de M5 E34 340 CP .. asta daca ma inteleg la pret cu omu ... pt motor
|
Re: Orice pana in 140cp
Dragutz bmw-u.N-ai 800 de kile, ai 700.Nush ce sa zic.Faza e k io am 1240, si doar 10 cai in plus:rolleyes2 Nush dak are rost.La caterinca dak e:-)
|
Re: Orice pana in 140cp
un clio de 110 cai? 950 kg
|
Re: Orice pana in 140cp
combinatie:-) ce motor?pm
|
Re: Orice pana in 140cp
1.6 16v.... vezi k ti-am dat pm
|
Re: Orice pana in 140cp
FFA, ai murit??:rolleyes2 :D nu mai vrea nimeni?
|
Re: Orice pana in 140cp
hgt motor???????daca da cine ti-o facut chip
|
Re: Orice pana in 140cp
nu e hgt.N-am nici chip, da' caut:-)
|
Re: Orice pana in 140cp
Fiatul lui jimmy fuge destul de bine ... cu mine a stat 1-a si a2-a , eu avand 150 de cai ... abia la a3-a m-am dus .
nu pot sa nu fiu carcotas , ori chip ori ceva ceva modificari sau poate sofer/masina uniti perfect ;) |
Re: Orice pana in 140cp
Quote:
|
Re: Orice pana in 140cp
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:08. |
- Copyright 2026 4Tuning