![]() |
NISMO Fairlady Z Type 380RS-Competition
3 Attachment(s)
NISMO Fairlady Z Type 380RS-Competition Motorul V6 de pe Fairlady Z (cum este numit 350Z-ul in Japonia) in varianta 380RS-Competition, realizata de NISMO, beneficiaza de o cilindree marita la 3.8 litri. Noua putere are valoarea de 350 de cai, iar cuplul maxim aproximativ 400 de NM. |
Re: NISMO Fairlady Z Type 380RS-Competition
impresia pe care o face masina asta este foarte proasta...nimic mai mult...
nu a facut altceva decat sa strice o minunatie a tehnicii japoneze... din cate vad are ca principal scop sa fie un 350z exclusivist insa nu mi se pare ca si reuseste acest lucru... |
Re: NISMO Fairlady Z Type 380RS-Competition
soper kit`ul ... o face masina supersport:D
|
Re: NISMO Fairlady Z Type 380RS-Competition
Quote:
pai dak au adus imbunatatziri care este logica dupa care zici k nu au facut altceva decat sa strice:?: iar scopul nu este acela de a fi exclusivist ci doar mai bun...;) |
Re: NISMO Fairlady Z Type 380RS-Competition
imi place:D:d dar se putea si m`ai bine la motor:Dkitu este frumos
si costu e cam acelasi cu 1 nou:D |
Re: NISMO Fairlady Z Type 380RS-Competition
design foarte misto...pret bun
|
Re: NISMO Fairlady Z Type 380RS-Competition
nu prea imi place spatele !!!! in rest arata bine !!!
|
Re: NISMO Fairlady Z Type 380RS-Competition
Ca performante Z e ok. Dar voua nu vi se pare ca s-a cam invechit designul? Sau sunt singurul? Marele repros catre masina asta este calitatea slaba a interiorului. Cel putin partea de plastic din spatele scaunelor e oribila... Zici ca au luat-o de pe dacia 1300...
|
Re: NISMO Fairlady Z Type 380RS-Competition
Direct NFS scrie pe el super adevarata masina .
|
Re: NISMO Fairlady Z Type 380RS-Competition
Super masina si nici nu este scumpa.:-)
|
Re: NISMO Fairlady Z Type 380RS-Competition
pm....ozn astea.....
|
Re: NISMO Fairlady Z Type 380RS-Competition
ce jenti urate...... nashpa au facuto iau stricat aspectu de titiu jmecher
|
Re: NISMO Fairlady Z Type 380RS-Competition
Arata bine masina si are si un pret bun......:)
|
Re: NISMO Fairlady Z Type 380RS-Competition
Este reusita ... Inca un kit foarte frumos si performante bune ... In legatura cu pretul, eu zic ca este cel pt Japonia; la noi ar fi CEVA mai mare ...
|
Re: NISMO Fairlady Z Type 380RS-Competition
Este super masina.Mi-as dori si eu o bijuterie ca aceasta.Tipul acela de jante nu se potriveste pe acest gen d masina(parerea mea proprie si persoala:))
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:54. |
- Copyright 2026 4Tuning