![]() |
Stop Posturilor Nefolositoare !
La cererea si plangerea multor useri am ales sa deschid acest thread.
Toti userii prezenti in aceasta arie, care nu au ceva concret de zis referitor la o masina prezentata, sunt rugati sa se abtina de la posturi de genul :" Marfa masina , imi place !" / "Bafta cu masina e frumoasa ." etc etc. Cei care sfideaza aceasta rugaminte sunt rasplatiti pe masura sanatate tuturor si spor la posturi ( cu sens si rost)! |
| All times are GMT +2. The time now is 16:47. |
- Copyright 2026 4Tuning