Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   VT UserGroup || wlady vs. ra2 - Audi S3 (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/45203-vt-usergroup-wlady-vs-ra2-audi-s3.html)

ra2 03-07-07 16:25

VT UserGroup || wlady vs. ra2 - Audi S3
 
3 Attachment(s)
1.Audi S3 original
2.Wlady
3.Ra2

Poll closed: 10.iulie.2007

L33L00 03-07-07 16:48

Re: Battle VT UserGroup || Wlady vs. Ra2 || Audi S3
 
ra2 a scos mortu din masina asta ;) chiar imi place

MARI_NSL 03-07-07 16:53

Re: Battle VT UserGroup || Wlady vs. Ra2 || Audi S3
 
vot wlady imi place mai mult ;)

Barum 03-07-07 17:04

Re: VT UserGroup || wlady vs. ra2 - Audi S3
 
vote wlady . in sf o masina care a iesit cat de cat Bravo

Pacman 03-07-07 17:15

Re: VT UserGroup || wlady vs. ra2 - Audi S3
 
Vot wlady... a facut ceva mijto , nici a lui ra2 nu e rea . :D

HoricutzWSR 03-07-07 19:37

Re: VT UserGroup || wlady vs. ra2 - Audi S3
 
votat Ra2...MULT mai bine inchegata ca si cealalta,gg bro :)

all hail anonymous :)

EaGle 03-07-07 20:43

Re: VT UserGroup || wlady vs. ra2 - Audi S3
 
Vot Ra2 ...mult mai realistica..;)

vlad_VSV 03-07-07 21:11

Re: VT UserGroup || wlady vs. ra2 - Audi S3
 
vot ra2....ii mai inchegata si pare mai nervoasa...imi place mai mult

Ace Axel 04-07-07 00:16

Re: VT UserGroup || wlady vs. ra2 - Audi S3
 
votul meu merge la wlady ... pt k mi se par mai reusit ... atat din punct de vedere stilistic cat si calitativ.

shantzu 04-07-07 10:01

Re: VT UserGroup || wlady vs. ra2 - Audi S3
 
vot ra2
imi place partea din spate si ca este destul de joasa :)

peter 04-07-07 10:22

Re: VT UserGroup || wlady vs. ra2 - Audi S3
 
vot Ra2 ...a lu waldy nu prea are linie...

Nitro Customs 04-07-07 13:39

Re: VT UserGroup || wlady vs. ra2 - Audi S3
 
Vot Ra2...

no limits design 04-07-07 16:44

Re: VT UserGroup || wlady vs. ra2 - Audi S3
 
votul meu merge la wlady...mai mult brush mai mult efort....schimbat bgu ..deshi nici la el nu prea imi plac plaseele folosite.........doar k se compenseaza cu jantele luate de ra2 de pe ditamai cl facut de fab design shi l-ea transformat in camber cik .......numa k jante de astea avea mama pe matiz ......so.......bafta

ra2 04-07-07 17:18

Re: VT UserGroup || wlady vs. ra2 - Audi S3
 
nld vrei sa termini cu atacurile si glumele de prost gust....nici nu am vrut sa le fac camber....dak tu esti mai chior asta e partea 2 a...e vreo problema ca am loat dp ''ditamai CL'' cand leeloo a luat toata partea laterala si spoileru fatzadp CL si a pus pe eos nu ai comentat nimic..dupa mne las'o la punctu mort ca nu iti iese;) ...iau de unde vreau...

si cand avea maikta jenti d'alea pe matiz?:lol:

Vorbesti si tu ca se afli in treaba ca alcva nu ai de facut....vb aia mult si prost.

Fiecarea a facut ce a vrut wlady brush si eu c/p

69WRX 04-07-07 18:49

Re: VT UserGroup || wlady vs. ra2 - Audi S3
 
vot wlady...lasa vlade...data viitoare...oricum imi place masina ta ;)


All times are GMT +2. The time now is 18:28.

- Copyright 2026 4Tuning