![]() |
VT UserGroup || wlady vs. ra2 - Audi S3
3 Attachment(s)
1.Audi S3 original
2.Wlady 3.Ra2 Poll closed: 10.iulie.2007 |
Re: Battle VT UserGroup || Wlady vs. Ra2 || Audi S3
ra2 a scos mortu din masina asta ;) chiar imi place
|
Re: Battle VT UserGroup || Wlady vs. Ra2 || Audi S3
vot wlady imi place mai mult ;)
|
Re: VT UserGroup || wlady vs. ra2 - Audi S3
vote wlady . in sf o masina care a iesit cat de cat Bravo
|
Re: VT UserGroup || wlady vs. ra2 - Audi S3
Vot wlady... a facut ceva mijto , nici a lui ra2 nu e rea . :D
|
Re: VT UserGroup || wlady vs. ra2 - Audi S3
votat Ra2...MULT mai bine inchegata ca si cealalta,gg bro :)
all hail anonymous :) |
Re: VT UserGroup || wlady vs. ra2 - Audi S3
Vot Ra2 ...mult mai realistica..;)
|
Re: VT UserGroup || wlady vs. ra2 - Audi S3
vot ra2....ii mai inchegata si pare mai nervoasa...imi place mai mult
|
Re: VT UserGroup || wlady vs. ra2 - Audi S3
votul meu merge la wlady ... pt k mi se par mai reusit ... atat din punct de vedere stilistic cat si calitativ.
|
Re: VT UserGroup || wlady vs. ra2 - Audi S3
vot ra2
imi place partea din spate si ca este destul de joasa :) |
Re: VT UserGroup || wlady vs. ra2 - Audi S3
vot Ra2 ...a lu waldy nu prea are linie...
|
Re: VT UserGroup || wlady vs. ra2 - Audi S3
Vot Ra2...
|
Re: VT UserGroup || wlady vs. ra2 - Audi S3
votul meu merge la wlady...mai mult brush mai mult efort....schimbat bgu ..deshi nici la el nu prea imi plac plaseele folosite.........doar k se compenseaza cu jantele luate de ra2 de pe ditamai cl facut de fab design shi l-ea transformat in camber cik .......numa k jante de astea avea mama pe matiz ......so.......bafta
|
Re: VT UserGroup || wlady vs. ra2 - Audi S3
nld vrei sa termini cu atacurile si glumele de prost gust....nici nu am vrut sa le fac camber....dak tu esti mai chior asta e partea 2 a...e vreo problema ca am loat dp ''ditamai CL'' cand leeloo a luat toata partea laterala si spoileru fatzadp CL si a pus pe eos nu ai comentat nimic..dupa mne las'o la punctu mort ca nu iti iese;) ...iau de unde vreau...
si cand avea maikta jenti d'alea pe matiz?:lol: Vorbesti si tu ca se afli in treaba ca alcva nu ai de facut....vb aia mult si prost. Fiecarea a facut ce a vrut wlady brush si eu c/p |
Re: VT UserGroup || wlady vs. ra2 - Audi S3
vot wlady...lasa vlade...data viitoare...oricum imi place masina ta ;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:28. |
- Copyright 2026 4Tuning