![]() |
Pls Help
1 Attachment(s)
Salutare grup ,detin un Audi a6 2,5 Tdi din 2000 215 cp (soft) si are momente cand masina nu trage,nu are putere si nu depaseste viteza de 1000 km/h .Toate se intampla cand dau de o rampa sau un mic deal .Cutia hidramata nu schimba si motorul se tureaza pana la 4000 de ture dar masina merge cu 50 km/h,cand o dau pe manual cu greu prind 100 km/h.Am pus vcds-ul pe masina si mi-a dat erorile care sunt in poza.Problema mare este ca acum sunt in Germania si mecanicii sunt praf si terminati
|
Re: Pls Help
E normal sa nu iti mai traga cum trebuie masina daca are probleme la admisie. :lol:Spor la treaba si sunt sigur ca mecanicii lor sunt mai buni ca ai nostri
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:40. |
- Copyright 2026 4Tuning