![]() |
Salut
Salut.....Am si eu o problema la un vw Passat din 2007 ....Masina este 4×4 si in viraj strāns īn treapta 1 se aude un zgomot ca si cum ar freca ceva daca ati mai auzit sau pățit rog si eu putin ajutor ....... Multumesc
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:08. |
- Copyright 2026 4Tuning