Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   VOLKSWAGEN (https://forum.4tuning.ro/273-volkswagen.html)
-   -   Salut (https://forum.4tuning.ro/273-volkswagen/451294-salut.html)

Ct_09_vlm 20-05-19 10:27

Salut
 
Salut.....Am si eu o problema la un vw Passat din 2007 ....Masina este 4×4 si in viraj strāns īn treapta 1 se aude un zgomot ca si cum ar freca ceva daca ati mai auzit sau pățit rog si eu putin ajutor ....... Multumesc


All times are GMT +2. The time now is 12:08.

- Copyright 2026 4Tuning