Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   cel mai tare oltcit! (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/45025-tare-oltcit.html)

mistreku 01-07-07 16:43

cel mai tare oltcit!
 
2 Attachment(s)
sau ma rog..aproape oltcit.. :D suflet de oltcit oricum! distractiv la maxim, vrea sa spun ca nici o mashina nu mi-a dat senzatzia care mi-a dat-o "kestia" asta! motor shi CV de oltcit, fireshte! proiectul shi realizarea lui - un prieten, liviu (mangusta_XXX). o sa revin cu nishte filmuletze mai reushite, astea's facute " pe graba", cum s-ar zice, cu tel.

bogdanlascu 01-07-07 16:52

Re: cel mai tare oltcit!
 
super tare dar trebuie sa ai unde sa mergi cu el

mistreku 01-07-07 16:59

Re: cel mai tare oltcit!
 
asha e..din pacate nefiind omologat pt circulatzia pe drumuri publice..insa mashinutza e de senzatzie! sunt sigru ca scoate suta sub 10 bine! asta cu carb stock shi motor stock de 1.3l. toata dracia nu are mai mult de 250kg. ma intreb cum ar fi cu nishte DRLA-uri pe ea? :D

jipy_4u 01-07-07 18:05

Re: cel mai tare oltcit!
 
3 Attachment(s)
super tare "masina" ....mai era una asemanatoate tot cu motor d oltcit

bogdanlascu 01-07-07 18:51

Re: cel mai tare oltcit!
 
am un motor am o cv franta am 4 roti de logan cred ca ma apuc de treaba :))

bodyspeed 01-07-07 18:52

Re: cel mai tare oltcit!
 
Quote:

Originally Posted by mistreku (Post 975933)
sau ma rog..aproape oltcit.. :D suflet de oltcit oricum! distractiv la maxim, vrea sa spun ca nici o mashina nu mi-a dat senzatzia care mi-a dat-o "kestia" asta! motor shi CV de oltcit, fireshte! proiectul shi realizarea lui - un prieten, liviu (mangusta_XXX). o sa revin cu nishte filmuletze mai reushite, astea's facute " pe graba", cum s-ar zice, cu tel.

deci..liviu.. numai de chesti deastea se tine.. ii rupem urechile..daca nu ma da o tura :-P

Ja_Rule 01-07-07 19:01

Re: cel mai tare oltcit!
 
super tare ... bravo liviule
vreau sa vad dracia asta cu turbo :) :)

bodyspeed 01-07-07 19:11

Re: cel mai tare oltcit!
 
cu.. turbo... cred.. ca vom turba.. mistrek.cand facem.. un film.. cum trebuie ..aveti un regizor printre voi

mistreku 01-07-07 20:05

Re: cel mai tare oltcit!
 
body, pai am vrut sa-i trag un film k lumea da' exact atunci s-au dus dreaq acumulatorii la camera! :( oricum, zilele astea, sigur ii fac un film frumos! e chiar super saracia! bogdan_lascu, ar fi o treaba! maine-poimaine, se organizeaza la legale curse shi de "dragstere" d'astea! turbo nu cred ca va avea, e prea mult de munca, shi asha a mancat o grama` de timp! insa s-a meritat! deci nu putetzi sa va imaginatzi cat de rapida poa' sa fie! pfiuuu! abea ashtept sa-i trag un film k lumea! body, dc e, te sun cand ma duc cu liv!

bodyspeed 01-07-07 21:27

Re: cel mai tare oltcit!
 
klar ne vedem. pun camera la incarcat ..de acum.. face super filme..
dau si eu o tura.. dar.. cred ca ai inghitit la praf :D

mistreku 01-07-07 21:30

Re: cel mai tare oltcit!
 
te mai uitzi acu la cateva mushte amarate shi 2-3 galetzi de nisip? cand e vb de saracia aia? ;)) ca sa nu mai zic ca nenorocirea aia de alternator a fiert acidu din baterie shi m-a umplut pe oki! intre timp s-a rezolvat.. te anuntz cand mergem! ;)

bodyspeed 01-07-07 21:45

Re: cel mai tare oltcit!
 
Quote:

Originally Posted by mistreku (Post 976314)
te mai uitzi acu la cateva mushte amarate shi 2-3 galetzi de nisip? cand e vb de saracia aia? ;)) ca sa nu mai zic ca nenorocirea aia de alternator a fiert acidu din baterie shi m-a umplut pe oki! intre timp s-a rezolvat.. te anuntz cand mergem! ;)

okey..atunci imi i-au echipament. :lol: :lol: 8)


All times are GMT +2. The time now is 04:42.

- Copyright 2026 4Tuning