Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   Battle || Oltcit x6 (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/45018-battle-oltcit-x6.html)

ra2 01-07-07 14:40

Battle || Oltcit x6
 
7 Attachment(s)
1.Oltcit stock
2.Big-Q
3.L33Loo
4.Mari4Speed
5.Night_devil
6.Tek Tm3
7.Yackone

andrey2003 01-07-07 15:14

Re: Battle || Oltcit || x6
 
Vot NightDevil.....

HoricutzWSR 01-07-07 15:15

Re: Battle || Oltcit || x6
 
NightDevil si io...ff misto

26WRC 01-07-07 15:18

Re: Battle || Oltcit || x6
 
votat Mari4Speed

mi'au mai placut a lui Night_devil (dupa parerea mea nu trebuia sa decupezi aripa spate ) si al lui Tek Tm3 (nu'mi place ca i'ai pus fata de fiat)

dragos2900 01-07-07 15:38

Re: Battle || Oltcit || x6
 
Votat Mari4Speed...

wlady 01-07-07 15:38

Re: Battle || Oltcit || x6
 
L-am votat pe lulutu' ! Smekera masina ! Bravo. Si masina lui nightdevil mi-a placut dar mai tare a lui lulu

*-_Speed_-* 01-07-07 16:52

Re: Battle || Oltcit || x6
 
Vot.....NightDevil super misto:D

AdY9005 01-07-07 17:06

Re: Battle || Oltcit || x6
 
vot leeloo mai bine lucrata decat alu devilu....

keemo 01-07-07 17:26

Re: Battle || Oltcit || x6
 
vote L33L0 cel mai bine lucrat oltcit :) go l33l0 ..go l33loo:evil:

Ace Axel 01-07-07 22:29

Re: Battle || Oltcit || x6
 
desi numi place cum sa procedat la acest poll ... vot leeloo

shantzu 02-07-07 00:32

Re: Battle || Oltcit || x6
 
vot night :)

Yackone 02-07-07 00:41

Re: Battle || Oltcit || x6
 
Quote:

Originally Posted by Ace Axel (Post 976418)
desi numi place cum sa procedat la acest poll ... vot leeloo

dezvolta ideea;)

Gabi 02-07-07 01:38

Re: Battle || Oltcit || x6
 
Quote:

Originally Posted by Yackone (Post 976682)
dezvolta ideea;)

Probabil ca parerea lui Ace este ca L33L00 ar fi trebuit sa aiba cele mai multe voturi, insa eu, ca si altii, nu sunt de aceeasi parere. Indeed, e o lucrare buna, da' daca ne-am lua dupa interior, masina ar trebui sa aiba vreo 3 metrii latime in partea din spate.

Nici la NightDevil nu-mi place ca a mancat o litera cand a scris Olcit MotorSport, dar conside ca lucrarea lui e mult mai calitativa decat a lui L33L00.

Ace Axel 02-07-07 10:11

Re: Battle || Oltcit x6
 
nu la asta ma refeream ... ci la faptul k nu sa ales o masina noua pt battle ... ambele au greseli ...

PS: cred k a furat de la mine faza cu "olcit" :lol:

EaGle 03-07-07 20:46

Re: Battle || Oltcit x6
 
vot leeloo


All times are GMT +2. The time now is 18:28.

- Copyright 2026 4Tuning