![]() |
Battle || Oltcit x6
7 Attachment(s)
1.Oltcit stock
2.Big-Q 3.L33Loo 4.Mari4Speed 5.Night_devil 6.Tek Tm3 7.Yackone |
Re: Battle || Oltcit || x6
Vot NightDevil.....
|
Re: Battle || Oltcit || x6
NightDevil si io...ff misto
|
Re: Battle || Oltcit || x6
votat Mari4Speed
mi'au mai placut a lui Night_devil (dupa parerea mea nu trebuia sa decupezi aripa spate ) si al lui Tek Tm3 (nu'mi place ca i'ai pus fata de fiat) |
Re: Battle || Oltcit || x6
Votat Mari4Speed...
|
Re: Battle || Oltcit || x6
L-am votat pe lulutu' ! Smekera masina ! Bravo. Si masina lui nightdevil mi-a placut dar mai tare a lui lulu
|
Re: Battle || Oltcit || x6
Vot.....NightDevil super misto:D
|
Re: Battle || Oltcit || x6
vot leeloo mai bine lucrata decat alu devilu....
|
Re: Battle || Oltcit || x6
vote L33L0 cel mai bine lucrat oltcit :) go l33l0 ..go l33loo:evil:
|
Re: Battle || Oltcit || x6
desi numi place cum sa procedat la acest poll ... vot leeloo
|
Re: Battle || Oltcit || x6
vot night :)
|
Re: Battle || Oltcit || x6
Quote:
|
Re: Battle || Oltcit || x6
Quote:
Nici la NightDevil nu-mi place ca a mancat o litera cand a scris Olcit MotorSport, dar conside ca lucrarea lui e mult mai calitativa decat a lui L33L00. |
Re: Battle || Oltcit x6
nu la asta ma refeream ... ci la faptul k nu sa ales o masina noua pt battle ... ambele au greseli ...
PS: cred k a furat de la mine faza cu "olcit" :lol: |
Re: Battle || Oltcit x6
vot leeloo
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:28. |
- Copyright 2026 4Tuning