![]() |
avensis
Salutare tuturor, sunt nou pe aici si total neexperimentat insa am intrat cu un scop bine definit, si anume sa va cer ajutorul in a-mi da idei despre posibilitatile de a-mi tuna noua mea masina.....Toyota Avensis care urmeaza sa o iau maine. Multumesc mult......Cu respect, Sorin
|
Re: avensis
frate, avensis nu e masina de tunat... asta e frumoasa ca cum a lasat-o toyota... daca vrei tuning iti cumperi o celica sau supra :)
|
Re: avensis
Quote:
|
Re: avensis
jante tomason 19" TN6 pentru avensi de vanzare...evacuare originaal remus ..nu necesita decupat spoilerul...si kit admisie KN ...bara de rigidizare....detalii id mess marrius_max
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:23. |
- Copyright 2026 4Tuning