Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale masini (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini.html)
-   -   AJUTOR: Mașină de īnceput! (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini/450044-ajutor-ina-inceput.html)

OXEDAN 03-05-19 12:22

AJUTOR: Mașină de īnceput!
 
Salutare comunitatea 4Tuning.

Prin acest topic vreau să vă cer părerea voastră, sfaturi și alte ideei la achiziționarea unei mașini pentru mine fiind īncepător cu gāndul la o japoneză cu 4 portiere pānă īn 2000cc benzină fără să īmi fac abonament īn service-uri (să le colind zi de zi).

Nu mă grăbesc īncă să cumpăr. Bugetul este de 3000+ euro , stau la oraș și m-am gāndit la o Mazda 3 2004-2009 (sedan preferabil).

Ce părere aveți despre mașină, se merită? Aveți și alte ideei/sugestii ? Aștept răspunsurile voastre și link-uri.


All times are GMT +2. The time now is 01:10.

- Copyright 2026 4Tuning