![]() |
AJUTOR: Mașină de īnceput!
Salutare comunitatea 4Tuning.
Prin acest topic vreau să vă cer părerea voastră, sfaturi și alte ideei la achiziționarea unei mașini pentru mine fiind īncepător cu gāndul la o japoneză cu 4 portiere pānă īn 2000cc benzină fără să īmi fac abonament īn service-uri (să le colind zi de zi). Nu mă grăbesc īncă să cumpăr. Bugetul este de 3000+ euro , stau la oraș și m-am gāndit la o Mazda 3 2004-2009 (sedan preferabil). Ce părere aveți despre mașină, se merită? Aveți și alte ideei/sugestii ? Aștept răspunsurile voastre și link-uri. |
| All times are GMT +2. The time now is 01:10. |
- Copyright 2026 4Tuning