![]() |
Problema - EAC fail !
cunoaste careva acest defect? am colindat toate servisurile din suceava si nimeni nu are programul de diagnoza complet pentru motor.defectul apare dupa 10-20 min de functionare si imi limiteaza motorul la 2000 turatii.daca il opresc si stau 2-3 minute si repornesc dispare si reapare.sper sa fie cineva care sa cunoasca defectele astea in amanunt
|
Re: eac fail!!!!!!!!
daca nu zici si ce masina ai sa stii ca nu o sa te ajute nimeni...................
|
Re: eac fail!!!!!!!!
sigur! ford fiesta 1,4 tdci
|
Re: eac fail!!!!!!!!
sfatul meu este sa cauti un dealer ford adevarat,nu cele din suceava
daca erai din bucuresti te ajutam ,trebuie pusa pe tester ford(I.D.S)asa se numeste |
Re: eac fail!!!!!!!!
poti sa-mi dai un nr de tel sau o adresa de yahoo?
|
Re: eac fail!!!!!!!!
0724.205.352 sau 0767.440.694
|
Re: eac fail!!!!!!!!
Quote:
Ce ai aflat?e ceva nasol? |
Re: eac fail!!!!!!!!
trebuie desfacuta pedala de acceleratie si curatata dar cu atentie ca alfel.............:shock:$$$. Iti las o adresa de mes [email protected] pt mai multe detalii
|
Re: eac fail!!!!!!!!
a avut un prieten aceeasi probl la un 406 si ia schimbat filtru de motorina
|
Re: eac fail!!!!!!!!
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:27. |
- Copyright 2026 4Tuning