Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   Probleme Cielo benzina/gaz (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/448286-probleme-cielo-benzina-gaz.html)

Geogikz 26-02-19 00:34

Probleme Cielo benzina/gaz
 
Salut la forum e primul post... am un cielo 2004 sunt incepator la tot ce se cheama masina...la inceput nu avea nimic de 3 luni de cand o am... nam umblat cu ea decat vreo 5 km in jurul blocului timp de 2 luni ca am luat a 3a oara abea orasu si masina o avusesem cumparata deja. Problema e ca a inceput sa mi se inece des des motorul cand o folosesc pe benzina... pe gaz nu are nimic.... si prima data nu facea asa de vreo 2 sapt de cand o plimb in jurul blocului (pana imi vin nr noi... )face asa... acum am iesit cu ea sa o parchez in spatele blocului iar la final nu mai vroia sa porneasca deloc pe benzina se ineca tot timpu... intrun final pe gaz am puso si nici o probl dar pe benzina tusea facea ca cutremurul chiar... pana o duc la mecanic sa nu mi se intample in drum ce sfat imi dati va multumesc Isus Domnul sa va ajute!@@


All times are GMT +2. The time now is 21:00.

- Copyright 2026 4Tuning