Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Generalitati tuning (https://forum.4tuning.ro/23-generalitati-tuning.html)
-   -   Salut! Am nevoie de parerea unui cunoscător. (https://forum.4tuning.ro/23-generalitati-tuning/447901-salut-nevoie-parerea-cunoscator.html)

macristi 11-01-19 14:23

Salut! Am nevoie de parerea unui cunoscător.
 
Am un peugeot 207 din 2009.
De aproximativ 2 saptamani nu îmi mai functioneaza radik, acesta este un :sony xplod52wx4. Toate funcțiile merg , mai puțin tuner'ul (radio) . Am verificat antena, l-am resetat si nu s-a vazut nicio modificare. Ma poate ajuta cineva?
Multumesc anticipat!


All times are GMT +2. The time now is 14:42.

- Copyright 2026 4Tuning