![]() |
Salut! Am nevoie de parerea unui cunoscător.
Am un peugeot 207 din 2009.
De aproximativ 2 saptamani nu îmi mai functioneaza radik, acesta este un :sony xplod52wx4. Toate funcțiile merg , mai puțin tuner'ul (radio) . Am verificat antena, l-am resetat si nu s-a vazut nicio modificare. Ma poate ajuta cineva? Multumesc anticipat! |
| All times are GMT +2. The time now is 14:42. |
- Copyright 2026 4Tuning