Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   Bara transversala Golf 4 (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/446507-bara-transversala-golf-4-a.html)

GOLF_TMS 16-05-18 13:40

Bara transversala Golf 4
 
Salut, detin un Golf 4 din 2001 cu 4 usi. Intrebarea mea este:
II vreo diferenta intre bara transversala pentru golf 4 cu 2 usi si intre modelul cu 4 usi? Ca si mod de prindere?
Idea ii ca as lua second, dar nu stiu exact cum sa verific daca mi se potriveste.
Mersi in avans.


All times are GMT +2. The time now is 11:11.

- Copyright 2026 4Tuning