![]() |
Bara transversala Golf 4
Salut, detin un Golf 4 din 2001 cu 4 usi. Intrebarea mea este:
II vreo diferenta intre bara transversala pentru golf 4 cu 2 usi si intre modelul cu 4 usi? Ca si mod de prindere? Idea ii ca as lua second, dar nu stiu exact cum sa verific daca mi se potriveste. Mersi in avans. |
| All times are GMT +2. The time now is 11:11. |
- Copyright 2026 4Tuning