![]() |
Vand ceas Swatch
Vand ceas Swatch ( AG 2002 ) perfecta stare de functionare...doar ca ii trebuie baterie noua si curea ca e cam rupta...Astept oferte
Ii fac si poze cand pun mana pe un aparat |
Re: Vand ceas Swatch
o poza ? dak ai ... macar nu reala dar vreau macar sa`l vad
|
Re: Vand ceas Swatch
l-am dat imi pare rau
stergeti topic-ul va rog ms |
| All times are GMT +2. The time now is 02:19. |
- Copyright 2026 4Tuning