![]() |
Vand volan momo
1 Attachment(s)
Volan momo + Butucul de prindere
Stare impecabila, nici o zgarietura! Pretz 2 milioane + un volan, preferabil de dacie :wink: |
ce diametru are? si flansa pt ce masina e?
|
Nu stiu diametrul.. :?
Flansa, puii mei, si alea sunt pt fiecare masina in parte? Volanul cu tot cu butuc e pus pe dacie. |
de aflat diametrul e simplu... masoara-l
e important de stiut de cit timp il ai ? thx |
Re:
Quote:
Diametrul numa vineri, ca masina e plecata ! |
pe ce masina e montat....? si catzi bani vrei pe el
|
Re:
Quote:
Ti-l dau cu tot cu butuc, si tu-mi dai 2 milioane si un volan de dacie. Si nu ma intrebati de unde face-ti rost de volan de dacie!! Cumparati unul, sunt peste tot :lol: |
Gata, nu mai e.
Thx pt colaborare :wink: |
| All times are GMT +2. The time now is 18:29. |
- Copyright 2026 4Tuning