Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning Interior (https://forum.4tuning.ro/466-tuning-interior.html)
-   -   Vand volan momo (https://forum.4tuning.ro/466-tuning-interior/4456-vand-volan-momo.html)

mutzu 02-04-05 13:56

Vand volan momo
 
1 Attachment(s)
Volan momo + Butucul de prindere
Stare impecabila, nici o zgarietura!

Pretz 2 milioane + un volan, preferabil de dacie :wink:

TheSinner2 02-04-05 14:26

ce diametru are? si flansa pt ce masina e?

mutzu 02-04-05 14:30

Nu stiu diametrul.. :?
Flansa, puii mei, si alea sunt pt fiecare masina in parte?
Volanul cu tot cu butuc e pus pe dacie.

intercooler 02-04-05 20:46

de aflat diametrul e simplu... masoara-l
e important de stiut
de cit timp il ai ?
thx

mutzu 02-04-05 20:57

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"intercooler\"
de aflat diametrul e simplu... masoara-l
e important de stiut
de cit timp il ai ?
thx

De 2 saptamani
Diametrul numa vineri, ca masina e plecata !

DRooPY 02-04-05 21:54

pe ce masina e montat....? si catzi bani vrei pe el

mutzu 03-04-05 11:05

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"DRooPY\"
pe ce masina e montat....? si catzi bani vrei pe el

E pe dacie.
Ti-l dau cu tot cu butuc, si tu-mi dai 2 milioane si un volan de dacie.


Si nu ma intrebati de unde face-ti rost de volan de dacie!!
Cumparati unul, sunt peste tot :lol:

mutzu 03-04-05 17:45

Gata, nu mai e.
Thx pt colaborare :wink:


All times are GMT +2. The time now is 18:29.

- Copyright 2026 4Tuning